TZB

Jak chcete přežít léto bez klimatizace?

Znáte to – venku je vedro, doma je vedro, v práci je vedro a Vy nemáte kam utéct. Což o to, když máte volno, můžete utéct k vodě, ale v práci vedru neuniknete. Otevřete všechny okna a dveře a marně se snažíte udělat alespoň malý průvan. Jenže venku se nepohne ani lísteček. Čert vem všechny rady, že máte mít zavřená okna, která zatemníte s pomocí žaluzií nebo rolet, aby Vám nešlo domů teplo zvenčí. Ano, ta rada zní dobře, ale kdo to vyzkoušel ví, že to není zrovna stoprocentní. I tak se Váš dům či byt zahřívá (i když ne tak rychle). No, ale jestli Vám nebude vadit, že po nějaké době nebudete moct dýchat, pak jste v suchu.

Jestli se však nechcete rozhodovat mezi přísunem kyslíku a nepříjemným vedrem, pak je jediným řešením klimatizace. Právě klimatizace se postará o ideální teplotu doma i v práci. Schválně neříkám, že Vás dokonale zchladí, protože některé klimatizace nejen chladí, ale i topí. Takže se v létě hezky zchladíte a v zimě naopak zahřejete. Dnešní moderní klimatizace Vám vytvoří zdravé životní prostředí, tudíž se klimatizace nemusí bát ani alergici či astmatici. V jednoduchosti je krása, a proto neočekávejte nějaké složité ovládání. Naopak dnešní klimatizce mají velmi snadné nastavení. Další výhodou je to, že klimatizace dokáže rychle reagovat na změnu teploty. Hlavně ženám jde nejen o praktičnost, ale také o design. Právě kvůli vzhledu je klimatizace často zavrhována s tím, že přece ta robustní plechová nádhera, co zabírá tolik prostoru, nebude hyzdit náš příbytek. Bejvávalo! Dnes se při výrobě klimatizace myslí „nejen“ na kvalitu a praktičnost, ale právě i na design.

Klimatizace Winner je monoblok s tepelným čerpadlem. Jedná se o ekologické chladivo R410A. Tato klimatizace má odnímatelný rošt s obnovitelnými standartními filtry a filtry na bázi aktivního uhlíku, zobrazení teploty na display, funkci časového spínače, jednoduchou instalaci a dokáže automaticky obnovit chod v případě výpadku napětí. To všechno a mnohem víc Vám nabízí společnost A-technology, s.r.o.

Napište komentář