TZB

Klimatizace

Klimatizace je zařízení pro úpravu vzduchu v celých budovách (průmyslové haly), v jednotlivých obytných (panelákové byty, rodinné domy aj.), kulturních nebo ubytovacích (koncertní, divadelní a jednací sály, kina, hotelové pokoje a haly, restaurace, lázně, lůžková zařízení v nemocnicích, inkubátory) a pracovních prostorách (kanceláře, laboratoře, lékařské ordinace, operační sály, soudní síně, banky, nákupní centra, rozhlasová a televizní studia, filmové ateliéry, místnosti s výpočetní a reprodukční technikou apod.) nebo v dopravních prostředcích (motorová vozidla, lodě, vlaky, letadla).

Hlavními funkcemi klimatizace jsou nasávání čerstvého venkovního vzduchu a jeho následná filtrace, úprava teploty a vlhkosti na požadované hodnoty a doprava na příslušná místa pomocí ventilátorů. Klimatizace dle svého provedení a typu může větrat, ochlazovat, vytápět a zvlhčovat, odvlhčovat a filtrovat (ionizovat) vzduch. Používá se v budovách a místnostech, kde se teplota může pohybovat od 18ºC do 32ºC.

Kompletní nabídku sortimentu klimatizací od předních světových výrobců značek jako jsou Midea, Hitachi, Panasonic, Daikin, Toshiba a Mitsubishi nabízí firma KLIMACOOL s.r.o. s odkazem na webové stránky www.klimatizace.eu. Dle daného prostoru si můžete vybrat klimatizace nástěnné, nástěnné multi, designové, mobilní, podstropně – parapetní, kazetové, kanálové a centrální systémy. V nabízeném sortimentu jsou dále tepelná čerpadla, zvlhčovače a odvlhčovače a vzduchotechnika.

Společnost Klimacool s.r.o. zajišťuje realizaci zakázek od konzultací, bezplatného a komplexně – funkčního řešení návrhu přes vlastní dodávku až po montáž. Přednostmi této společnosti jsou dlouholeté zkušenosti v oboru, profesionalita, spolupráce s těmi nejlepšími, flexibilita, spolehlivost, zajímavé a rozumné ceny zakázek, záruční a pozáruční servis a celková péče o klimatizaci a vzduchotechniku zahrnující pravidelné prohlídky.

Napište komentář