Vybavení

Klimatizaci užijete doma i v práci

Všichni se těšíme na léto a když je tady a my se pečeme, začneme snít o tom, jak se v zimě zchladíme. Přestaňte vyhlížet první sněhovou nadílku a pořiďte si klimatizaci. Víte, že klimatizace vlastně nechladí? Je to vlastně taková bytová lednička, která odvádí teplo pryč z místnosti.

Jakou si vybrat?

Jako klimatizace do bytu a domu se nejvíce hodí nástěnné klimatizace. Oceníte jejich funkčnost i design. Nespornou výhodou jsou i nízké pořizovací náklady, jednoduché ovládání a moderní design, který si sami zvolíte podle stylu Vaší domácnosti. Do větších domů a bytů se hodí spíš kazetové klimatizace. Kazetové klimatizace mají tu výhodu, že na jednu venkovní jednotku můžete napojit více vnitřních jednotek. Poté si můžete vybrat všechny druhy klimatizací – podstropní klimatizace, parapetní klimatizace a kanálová klimatizace. Jestliže chcete mít doma nejnovější technologii, pořiďte si klimatizaci Jungfrau Flagship od Samsungu. Tento kousek můžete ovládat na dálku přes internet, systém S-Plasma ion filter zachytí až 99% bakterií, virů a plísní. Bohužel většinu času netrávíme doma, ale v práci. A jestli chcete od sebe a svých zaměstnanců vysoké pracovní nasazení, musíte si k tomu vytvořit podmínky. Klimatizace odvedou teplo z kanceláří, obchodů, komerčních prostor i bytových domů. U klimatizací do kanceláří je nejdůležitějším faktorem výkon jednotky. Proto jsou v kancelářích nejčastěji využívány kazetové multi-split klimatizace. Každý má ovšem jiné nároky, a proto si můžete zvolit i nástěnné klimatizace, podstropní klimatizace, parapetní klimatizace, kanálové klimatizace, VRF klimatizace.

Chládek i teplíčko

Jestliže chcete mít 2 v 1, kupte si klimatizaci Samsung. Tato klimatizace umí ochlazovat vzduch a umí i topit. Tím ušetříte výdaje za zimní vytápění. Klimatizace Samsung funguje jako tepelné čerpadlo systém vzduch-vzduch nebo systém vzduch-voda, který umí ohřívat vodu.

 

 

Napište komentář