Co dělat v případě, když se nám zabouchnou dveře

Asi nikdo si nedovede představit horší situaci, než ztrátu klíčů od vlastního domu nebo co je možná ještě horší, zabouchnuté dveře. Najednou se ocitneme ve spodním prádle před dveřmi svého bytu a nevíme, co udělat nejdřív. Hlavní je nezmatkovat. Vše se dá vyřešit.

Co tedy dělat?

Existuje několik různých důvodů, proč je nemožné dostat se do bytu přes zabouchnuté dveře. Mezi nejčastější patří tedy ztráta klíče nebo právě zabouchnuté dveře, ale existují i další body, u nichž je nepravděpodobné, že by se předpokládaly. Co se týká zabouchnutých dveří, tak pokud nemáme dobrého souseda, který by mohl mít naše náhradní klíče nebo je opravdu zručný a pomůže nám dveře bytu otevřít, musíme si na pomoc zavolat odbornou firmu, prazskyzamecnik.cz ,která nám z této svízelné situace pomůže. K nejčastějším problémům tohoto rázu patří zejména:
  • klíč je zaseknutý v zámku dveří
  • nesprávná instalace dveří, slabé a nekvalitní části dveří
  • zhoršení mechanismu válce nebo úrovně
  • při pokusu o otevření dveří se klíč v zámku zlomil
  • došlo k pokusu o vloupání a tím pádem byl zámek poškozen

Odborníci - prazskyzamecnik.cz

Specialisté, prazskyzamecnik.cz pracující v tomto sektoru služeb mají potřebné dovednosti a praktické zkušenosti, jsou obeznámeni se zámky domácích i zahraničních výrobců. Když dorazí k bytu zákazníka, rychle a efektivně, bez poškození, otevřou dveře se zámkem jakékoli složitosti. Veškerou práci vykonávají pomocí profesionálních nástrojů, znají princip konstrukce mnoha zámků. Hlavní věc je, že po otevření dveří bez klíče zůstane křídlo dveří bezpečné a nepoškozené. Ve většině případů zůstanou zachovány všechny funkce a ochranné vlastnosti blokovacích mechanismů. Při neodborné manipulaci se totiž může stát, že dojde nejen k poškození zámku, který je pak nakonec třeba vyměnit, ale může dojít i k trvalému poškození dveřního křídla. Ve skutečnosti mají moderní zámky mnohdy tak komplikovanou strukturu, že bez jistých znalostí je dokonce velmi obtížné je otevřít v případě zablokování. Ale vyškolený personál odborné zámečnické firmy, prazskyzamecnik.cz, který provádí nouzové otevírání dveří pomocí speciálního vybavení určitě poradí v každé situaci.

Spolehlivý zámečník - prazskyzamecnik.cz

Zámečník, dnes velmi populární profese, která zahrnuje ruční zpracování kovů bez použití různých strojů. Mezi úkoly těchto odborníků patří zejména montáž a demontáž různých kovových konstrukcí, ale především jsou to odborníci na zamykací mechanismus dveří jakéhokoliv druhu a zabezpečení. Dnes existuje několik desítek specializací zámečníků. V průběhu běžného života jsou zámečníci obvykle odpovědní za instalaci a opravy dveří, oken, zámků a podobně. Služby těchto zámečnických odborníků jsou nabízeny spolehlivými firmami, které mají ve svém portfoliu služeb právě zámečnické práce.

Publikováno: 09. 11. 2019

Kategorie: Řemeslné činnosti

Autor: Alena Procházková