Zahradní párty ve velkém stylu: Co by na ní nemělo chybět?

Do začátku jara sice ještě nějaký ten pátek zbývá, ale proč si nenaplánovat první zahradní akci roku 2018 již nyní? Alespoň se budete mít na co těšit... Připravili jsme pro vás několik skvělých tipů, díky kterým se před hosty ukážete jako nejlepší organizátor párty pod širým nebem.

Sežeňte si party stan(y)

Spoléhat se na předpověď počasí je slušně řečeno naivní. A není nic horšího, než když se během několika minut zatáhne obloha a prudký liják spláchne vše, co se nachází na grilu a na stolech. Nehledě na to, že vaši hosté jistě nechtějí vypadat jako vodníci. Řešení je přitom prosté, stačí si pořídit party stan. Pokud se vám nechce do přístřešku investovat, protože víte, že ho využijete jen párkrát za sezónu, pomůže vám půjčovna party stanu. Ceny za půjčení párty stanu jsou oproti pořizovacím cenám kvalitních konstrukcí mnohonásobně nižší. Bližší informace najdete na stránkách známé půjčovny www.azrent.cz.

Stylové dekorace a večerní osvětlení

Tušíme, že vám nejde o obyčejnou sešlost, ale o nezapomenutelnou párty, která se hostům vryje do paměti. Ale jak toho docílit? Velmi jednoduše – stylizujte akci do určitého tématu a nezapomeňte uvědomit ostatním aby se dostavili v příhodném oblečení. Co třeba párty ve stylu známých osobností nebo filmových postav? Určitě se vám podaří vymyslet něco kreativního. Určitě nezapomeňte na osvětlení, neboť dobrá párty se vždy protáhne do nočních hodin. Dobrou volbou jsou LED reflektory a světelné řetězy. Pořizovací ceny jsou nízké, efekt vynikající!

Zábavné hry a hudební doprovod

Nesmíte dopustit, aby vaši párty zabila nuda. Připravte si proto dostatek aktivit, které lze provozovat kolektivně. Třeba je nakonec nevyužijete, ale jeden nikdy neví, kdy se můžou hodit. A určitě by neměla chybět hudba – vyberte neutrální playlist, který by se mohl líbit většině hostů.

Publikováno: 01. 02. 2018

Kategorie: Zahrada

Autor: Alena Procházková

Tagy: jak uspořádat zahradní party | půjčovna party stanů