AIRWAYNET: Spolehlivý a levný poskytovatel internetu v Praze

Nedílnou součástí moderní domácnosti je kvalitní (tedy rychlé a stabilní) internetové připojení. Pokud právě stojíte před výběrem poskytovatele a nemůžete se rozhodnout pro žádnou z předložených nabídek, máme pro vás dobrou zprávu. Možná je nakonec ani nebudete potřebovat, protože se rozhodnete pro internetové připojení od AIRWAYNET. Poskytovatel wifi internetu v Praze nás zaujal bohatou nabídkou služeb, nízkými cenami a v neposlední řadě transparentním jednáním. Nemaže zákazníkům med kolem úst a uvádí konečné měsíční částky bez „skrytých“ a „dodatečných“ poplatků.

Internetové tarify pro domácnosti i firmy

AIRWAYNET v současné době nabízí čtyři atraktivní tarify určené pro domácnosti. Nejlevnější (ale přesto dostatečně rychlý) 4 Mb/s internet Praha můžete využívat již za 290 Kč měsíčně. Nejrychlejší tarif 30 Mb/s vás bude stát pouze 590 Kč. V každém případě se obejdete bez telefonní linky a nebudete muset vynakládat další investice. Cena je garantována po celou dobu trvání smlouvy a v případě jakýchkoliv problémů se můžete vždy obrátit na kvalifikovanou zákaznickou podporu. A pozor, součástí ceny je kompletní zprovoznění, tedy včetně výjezdu technika, nastavení služby a aktivace. AIRWAYNET zajišťuje internet v Praze také firmám. Konkrétně jde o agregované připojení pro menší firmy a živnostníky (tato varianta zvládne také provoz firemních serverů, VPN a náročné aplikace) a o garantované připojení s možností individuálního nastavení rychlosti pro středně velké a větší podniky.

U internetového providera AIRWAYNET se budete mít dobře

Parametry tarifů a ceny jsou jedna věc, ale neméně důležitá je i kvalita služeb. Wifi internet Praha má 100% garantovanou rychlost připojení a neomezená data. Firemní technici jsou neustále k dispozici a obratem řeší jakékoliv případné problémy. Chcete-li se o levném, rychlém a kvalitním wifi internetu dozvědět více, pokračujte na www.airwaynet.cz. Provider nyní pokrývá 91,3 území Prahy a některé další přilehlé lokality!

Publikováno: 25. 02. 2016

Kategorie: Praktické rady

Autor: Alena Procházková