Bytový textil – tam, kde se potkává kvalita s designem

Najít hezké a zároveň praktické vybavení pro domácnost dnes není žádný problém. Odvíjí se v podstatě jen od vašich představ a finančních možností. Velkou hru v tomhle segmentu hrají čeští výrobci, kteří bytový textil vyšperkovali k dokonalosti po všech stránkách. Včetně rozmanitosti nabídky.

Povlečení jako koruna ložnice

Máte rádi svoji ložnici? Pak jí dopřejte jen to nejlepší. Kromě celkově příjemného prostředí by měla být jejím ústředním bodem postel opatřena kvalitní matrací a lůžkovinami. Ale to, co nás do ní láká nejvíce, je hezké a komfortní povlečení. Bavlněné, krepové, z hedvábí – bytový textil má tak širokou nabídku, že si vybere naprosto každý. A to i dlouháni, pro které výrobci nabízejí speciální délky. Pokud se ve své rodičovské ložnici chcete cítit opravdu příjemně, vybírejte barevné provedení, které nebude příliš rušivé. U mladších jsou naopak v oblibě kontrastní barvy a vzory a nejmenší se vždycky radují z přítomnosti svých oblíbených pohádkových hrdinů.

Nekvalitní ručníky jsou nebezpečné

Člověk někdy v záchvatu šetření sáhne po produktu, který zaujme cenou a ta nakonec zvítězí. V případě ručníků a osušek se však tyto škrty nevyplácí, mohou být dokonce zdraví škodlivé. Zejména výrobky asijských výrobců z pochybných materiálů mohou způsobit kožní problémy nemluvě o tom, že po krátkém používání začnou páchnout. Vsaďte radši na ověřenou českou kvalitu, která splňuje nejpřísnější hygienická kritéria. České ručníky se vyznačují vysokou gramáží a savostí a jejich životnost se měří na léta.

Výběr i pro nejmenší

Bytový textil dnes nabízí spousty pomocníků i pro nejmenší. Kromě již zmíněného povlečení jsou to také ručníky, deky, přehozy na postel, ale i praktické bryndáky. Obzvlášť u kojenců je důležité mít dostatečnou zásobu všeho, protože často dochází k malým nehodám. Mimořádné praktické jsou hlavně velice oblíbené bavlněné pleny, které mají všestranné využití a slouží nejen k přebalování, ale také jako osušky, bryndáky, či letní zavinovačky a přehozy pro nejmenší miminka. Veškerý bytový textil objednáte snadno z pohodlí domova.

Publikováno: 12. 02. 2020

Kategorie: Interiér

Autor: Alena Procházková