EIKA: Železářství, kde seženete vše, na co si vzpomenete

Kde seženete široké spektrum nářadí, spojovací materiál, osobní ochranné pomůcky a spoustu dalších věcí, které by se vám mohly hodit při práci doma, v dílně či na zahradě? Vaše potřeby a přání uspokojí EIKA - zavedené železářství v Brně, které na trhu působí řadu let a nabízí neskutečně rozsáhlý sortiment zboží. Nabídka čítá více ne 12 tisíc položek, které jsou skladem a připraveny k okamžité expedici. Dalším důvodem pro nákup je vysoká profesionalita a dlouholeté zkušenosti. Nákup u prodejce, který svému sortimentu rozumí a dokáže zákazníkům poradit, se v každém případě vyplatí!

Železářství Brno pokrývá potřeby hobby-kutilů i profesionálů. Vyškolený personál se stará o efektivní řešení zakázky, nehledě její velikost. Společnost EIKA si během své letité působnosti na trhu vybudovala zvučné jméno mezi maloobchodníky, řemeslníky i stavebními firmami. Orientace na zákazníka a individuální přístup vás přesvědčí o tom, že jste na správném místě.

Železářský sortiment čítá železné profily, stavební a zednické nářadí, zemní vruty, teplovzdušná kamna na dřevo, zabijačkové soupravy, hadice, kotevní techniku, lana, žebříky, zámky a kování, pletivo PVC a další. Za zmínku stojí také prodej hutního materiálu (např. závitové, svařovací, hladké a pozinkované trubky, střešní plechy, dráty apod.) včetně technického poradenství. Značky Xtline a Proteco jsou často v akci, takže můžete ušetřit spoustu peněz.

Nedílnou součástí nabídky jsou pozinkované zemní vruty Krinner, se kterými vybudujete základy rychle během několika minut. Výhodou těchto vrutů je snadná montáž s možností jednoduché demontáže. Díky vrutům ušetříte nemalou částku za betonování a kopání základů. Díky stlačené zemině jsou pevné a stabilní. Využití těchto vrutů je pestré – používají při realizaci teras, plotů, garážových přístřešků, zahradních domků apod.

Firma disponuje kamennými obchody v Brně a ve Znojmě. Provozuje také čerpací stanice LPG. CNG, naftu, natural 95 i na ethanol E85. Pohonné hmoty prvotřídní kvality pochází od certifikovaných dodavatelů a splňují přísná kritéria.

Chcete-li se o železářském sortimentu a službách železářství EIKA dozvědět více, pokračujte na www.eika.cz.

Publikováno: 12. 02. 2016 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Vybavení

Autor: Alena Procházková

Tagy: železářství brno