Je libo luxusní bydlení v centru Prahy?

Žižkovo náměstí v Praze 3 dělá čest svému jménu dodnes. Jeho dominantou je noblesní sedmipatrová nemovitost, která prošla rozsáhlou rekonstrukcí. V současnosti tento objekt, jehož historie se začala psát počátkem 20. století, nabízí lukrativní a nadstandardní bydlení v centru hlavní metropole. V činžovním domě, jehož vnější architektura spojuje různé historické slohy, zrealizovala Pražská správa nemovitostí, spol. s.r.o. developerský projekt Rezidence Vinohrad. Minimalistické prvky se dotýkají každé části nemovitosti – od externí barvy fasády až po společné vnitřní prostory. Působiště se pyšní skleněným výtahem a pnoucí se vinnou révou, od níž je odvozen název Rezidence Vinohrad.

Lukrativní byty s panoramatickým výhledem

Developerský projekt skýtá nové byty s nádechem luxusu, z nichž se otevírá nádherný výhled na sousední park. Některé bytové jednotky disponují také prostornými terasami situovanými do dvora, čímž je docíleno maximálního soukromí. Rezidence Vinohrad poskytuje byty s dispozicemi od 1+kk do 4+kk a součástí budovy jsou nebytové prostory o rozloze 100 metrů čtverečních. K vybraným bytům je možné si přikoupit také jednu ze čtyř garáží. Nadstandardní řešení interiérů uspokojí milovníky přepychu a exkluzivity. Můžete si dopřát moderní vybavení, jež podtrhuje ojedinělost a originalitu tohoto developerského projektu.

Atraktivní lokalita

Rezidence Vinohrad sídlí na prestižní adrese na Praze 3. Vzhledem k lokalitě je zřejmé, že se vám dostane patřičné občanské vybavenosti mnohých podob. Většina služeb je navíc v pěší dostupnosti. Nedaleko bytového domu se nachází kavárny, restaurace, koncertní a výstavní síň Atrium na Žižkově. Není zde zanedbáván ani kulturní život, o který se stará moderní multimediální kino. Nové byty Praha 3 Žižkov snoubí bydlení vysokého standardu s prestižní lokalitou.

Publikováno: 20. 04. 2015

Kategorie: Reality

Autor: Alena Procházková