Proč bezpečnostní sklo Connex?

Stavíte nebo rekonstruujete dům a potřebujete do něj pořídit dobrá okna? Při výběru dbejte kromě designu i na funkčnost. Nemáme tedy na mysli jejich otevírání a zavírání, což je prvotním předpokladem každého průhledu, ale naše pozornost se soustředí na izolační a bezpečnostní vlastnosti.

TOP jsou izolační skla

Ty tam jsou doby, kdy okno bylo pouze výkladní skříní. Dnes musí okno splňovat i něco navíc. Dobrou službu udělají izolační skla, která vám poskytnou tepelný i zvukový nadstandard. Překvapí vás návratnost celé investice. Zateplením oken výrazně ušetříte za energie, ale také vyřešíte problém v podobě rosení oken.

STOPka pro rosení oken

Rosení oken je totiž strašákem nejen starých domů, ale bohužel i novostaveb. První zima bude zkouško naostro. Nejenže nikoho nebaví chodit denně s hadříkem, ale navíc se kondenzace a zbytná vlhkost stává živičnou půdou pro plísně, které jsou nejen nevzhledné, ale i zdraví nebezpečné. Rosení okem se musí skrze kvalitní skla předcházet.

Bezpečnostní sklo Connex proti zlodějům

Pokud pořizujete v novotě, vsaďte si na bezpečnostní sklo Connex. Jak už jeho název napovídá, Connex sklo je vhodnou alternativou, pokud chcete váš interiér zabezpečit proti vniknutí do objektu. Vrstvené či lepené sklo se vytváří vždy na základě přání zákazníků přímo na míru. Poptávku po tomto nebo izolačním typu dvojskel či trojskel lze realizovat nezávazně pomocí interaktivního formuláře na webu: www.rosenioken.eu. Nezávazně a bezplatně za vámi zavítá odborný technik, který zhodnotí možnosti přímo na místě určení a navrhne vám nejoptimálnější řešení. Zavolejte zdarma na telefon +420 800 114 947 a vybírejte podle vlastního uvážení. Výměna skel je možná i u starších oken, a to bez nutnosti bourání a výměny rámů. Přesklení se provádí přímo ve vaší domácnosti a trvá jen pár desítek minut. Záruky jsou dle legislativy 24 měsíců. Na neorosení a nezaprášení v meziskelním prostoru dvojskel a trojskel se poskytuje záruka v délce 60 měsíců.

Publikováno: 27. 01. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Alena Procházková