Půjčka pro začínající podnikatele je spojená s minimem formalit

Krátkodobé úvěry jsou velkým hitem moderní doby. Umožní řešení pro složenky nebo výdaje, s nimiž nikdo dopředu nemohl počítat. Zajímáte se o takový finanční produkt? Existuje totiž i varianta, která je přizpůsobená na míru pro osoby samostatně výdělečně činné. Může být přitom určena na cokoliv, co je s podnikáním spojené. Nezáleží, zda půjde například o koupi mobilního telefonu nebo investici do reklamy, se kterou se o vašich službách dozví větší počet potenciálních klientů. Dveře jsou tady otevřené, což platí také pro úplné nováčky v podnikatelské sféře. Jinými slovy, pro ty, kteří jsou v této roli teprve velmi krátkou dobu.

Částku si zvolíte sami

Jaké varianty jsou ve hře? Půjčka pro začínající podnikatele má velmi atraktivní parametry a nabízí různá řešení pro situace, které umí v životě překvapit. Nikdo se nebude ptát na detaily, důležité je ověření identity a uvedení platného IČO. Obor působnosti není rozhodující, žadatel může podnikat v jakémkoliv dostupném odvětví. Určující není ani doba, po kterou podniká, proto je tato příležitost dostupná i pro naprosté nováčky. Krátká smlouva a rychlá odpověď, to jsou další plusové body navíc, které čekají na žadatele. A co říkají čísla?

  • 5 tisíc korun je minimum. Menší částka nemůže být ve hře. Pro jakou částku se rozhodnete?
  • 30 tisíc korun je maximum. Účel je na vás, může jít o menší rekonstrukci či nákup nábytku.
  • Lhůta splatnosti závisí opět na žadateli. Jsou stanoveny jen dva mantinely, a sice 7 a 30 dní.

Účel tady není rozhodující

Co je další výhodou tohoto finančního produktu? Ano, tušíte správně. Je to hlavně jeho naprosto nenáročné vyřízení, které zvládne každý žadatel i z pohodlí vlastního domova, kanceláře nebo pracovny. Podnikatelská půjčka je oblíbená díky své jednoduchosti a také flexibilitě. Můžete si ji totiž přizpůsobit na míru.

Publikováno: 09. 06. 2024

Kategorie: Finance

Autor: Alena Procházková