Zahradní nábytek Doppler: Jasná volba srdce i rozumu

Co na tom, že jste zahradu uložili k zimnímu spánku a následující měsíce budete trávit ve vyhřátém domově. Na plánování další sezóny není nikdy dost brzy. A jak se říká – kdo je připraven, není překvapen. Pokud se s předstihem připravíte na první prosluněné jarní víkendy, nebudete zbytečně ztrácet čas. Není nad relaxaci no novém zahradním nábytku, který vám poskytne dostatečný komfort a umocní celkový dojem z exteriéru. Říká vám něco značka Doppler? Měla by, protože renomovaný výrobce nabízí skvělý poměr ceny a kvality!

Proč si vybrat zahradní nábytek Doppler?

Zahradní nábytek musí splňovat několik základních kritérií. Musí být komfortní, odolný, snadno udržovatelný a samozřejmě vizuálně přitažlivý. Kombinací všech vlastností obvykle disponují jen nejdražší výrobky. V případě rakouského zahradního nábytku Doppler je tomu trochu jinak. Je k mání za přijatelnou cenu i navzdory vysoké kvalitě dílenského zpracování. Výrobce vstoupil na trh již v roce 1947 a postupně pronikl do většiny evropských států. Na zahradní nábytek Doppler narazíte ve většině renomovaných velkoobchodních řetězců (např, OBI, Bauhaus) a zároveň ho zakoupíte i z pohodlí domova na www.dopplershop.cz. Vyrábí se z pestré škály materiálů, mezi kterými nechybí dřevo, umělý ratan, elegantní ocel a kvalitní plasty. Vybere si opravdu každý a fajnšmekři mohou sáhnout po polstrech na míru. Dopřejte si vlastní design a nechte si vyrobit polstry s libovolnými potisky!

Nenechte sluníčko, aby vám znepříjemnilo pobyt na čerstvém vzduchu

Nedílnou součástí sortimentu jsou i stylové slunečníky. Posezení na zahradě bude perfektní jen za předpokladu, že ukočírujete ostré sluneční paprsky. Zahradní slunečník Doppler může mít mnoho podob. Nevyhovuje-li vám klasika, sáhněte po moderním výkyvném deštníku nebo po stylové sluneční cloně. Na závěr malá perlička. Doppler disponuje výrobní pobočkou i v České republice. Potřebujete-li nový deštník, pořiďte si ten, který, který vyrobily zlaté české ručičky!

Publikováno: 11. 12. 2015

Kategorie: Zahrada

Autor: Alena Procházková

Tagy: zahradní nábytek doppler