Bezpečná trampolína pro děti? Jedině springfree!

Podlehli jste žadonění dětí a rozhodla se jim udělat radost trampolínou? Existují dva úhly pohledu. Trampolína je vynikající náčiní na cvičení a neuvěřitelně zábavná záležitost, kterou si užijí děti i dospělí. Na druhé straně může být poměrně nebezpečná. Jen pro zajímavost – jen v USA je každoročně hospitalizováno přes 100 tisíc dětí kvůli zranění při dovádění na trampolíně. Naštěstí existuje alternativa s názvem springfree – trampolína bez pružin.

Springfree trampolína je nejbezpečnější na světě

Pokud jste si doposud myslela, že nejčastějším zraněním na trampolíně je vyvrknutý kotník nebo podobný úraz způsobený pádem mimo skákací plochu, pak vás následující informace překvapí. Většinou se dítě zraní o trampolínu, respektive o některá její exponovaná místa. A právě v tom tkví největší výhoda springfree trampolín – díky patentovanému bezpružinovému designu bylo odstraněno 90 % kritických míst. Springfree trampolína má místo pružin laminátové pruty, které jsou umístěny pod skákací plochou tak, aby byly mimo dosah skákajících osob. Další velký rozdíl spočívá ve změně umístění rámu – je pod skákací plochou a tudíž nehrozí, že by se s ní někdo dostal do kontaktu. Změkčené okraje navíc tlumí dopad až 30× účinněji a do pružných podpůrných tyčí se nelze uhodit. Bezpečnější trampolínu na trhu nenajdete!

Můžete ji mít i v chytré verzi

Máte strach, že dítka skákání na trampolíně brzy omrzí? Pořiďte jim první chytrou trampolínu na světa a budete mít jistotu, že je hraní jen tak nepustí. Verze Tgoma má ve skákací podložce pohybové senzory, které lze pomocí bluetooth propojit s tabletem a hrát úžasné hry, měřit výkonnost a porovnávat výsledky s ostatními. Chcete se o bezpečných springfree trampolínách dozvědět více? Další informace najdete na trampoliny-springfree.cz.

Publikováno: 20. 02. 2017

Kategorie: Zahrada

Autor: Alena Procházková