Stavební materiály

Dlažby

K zútulnění našich interiérů jako obývacích pokojů, kuchyní, koupelen, předsíní, kancelářských prostor, ale i exteriérů jako venkovních teras a fasád určitě velkou měrou přispěje vhodně vybraná dlažba a obklady.

Kvalitní, moderní, elegantní a rektifikovanou (tj. přesné zabroušení hran) dlažbu a obklady různých typů, rozměrů, povrchové úpravy, barev a cenových relací nabízí firma Bigtile s odkazem na webové stránky www.bigtile.cz. V nabídce najdete typy keramické velkoformátové dlažby jako Attico, Hall, Tex, Venice, Xtra, Zen, Calcare, Cassa, Castello, Marmoraio, Rocca, Rocca halfpolished, Scogliera, Travert, Crete Eox, Cube, Diamond, Livello (jediná ne-slinutá obkladačka v nabízeném sortimentu), Planea basic, Planea vulcano, Planea hydra, Planea zahir o tlouštce 3-14mm a skleněnou mozaikovou dlažbu Glassmo se 110 barevnými provedeními a tlouštce 4-8mm. Na všechny typy dlažeb značky Bigtile lze objednat aplikaci originálních kamenů Swarovski.

Rozměry dlažby Bigtile se pohybují od 60×7,5cm, 60x15cm, 50x30cm, 50x50cm, 60x30cm, 60x50cm, 60x60cm, 80x80cm do 100x50cm, 100x60cm, 100x100cm, 150x100cm až po neuvěřitelných 300x100cm.

Dlažby a obklady Bigtile jsou nabízeny s plně probarveným střepem a nebo s křemičitou glazurou s potiskem, kde je střep dobarvený do odstínu glazury. Dlažby a obklady s plně probarveným střepem většinou imitují nějaký druh kamene např. travertin, pískovec, břidlice, mramor, opuka aj. a mohou mít hrubý, matný, pololeštěný nebo leštěný povrch. Dlažby a obklady s křemičitou glazurou s potiskem imitují např. beton, kůži, v nabídce jsou i velmi extravagantní se třpytkami a mohou mít matný povrch se sametovým vzhledem, lesklý i pololeštěný povrch.

Dlažbu a obklady Bigtile si můžete vybrat v teplých odstínech (např. hnědá, béžová, šedobéžová, zlatá, slonová kost apod.), ale i studených odstínech (např. bílá, černá, šedá, stříbrná, antracitová apod.)

Předností této dlažby je tvrdost, neporéznost, nenasákavost, mrazuvzdornost a snadná údržba. Výhody této dlažby zaručuje tzv. slinování, což je zpevnění, zhutnění a zhrubnutí mikrostruktury keramiky při vysoké teplotě (až 1350°C) a tlaku.

Napište komentář