Jak spolehlivě odstranit graffiti nejen z fasády

Majitelé nemovitostí se často obávají, aby se jejich ranní probuzení neneslo v duchu posprejované fasády. Graffiti je problém, se kterým někteří lidé svádí nerovný boj a netuší, jak se s nápisy vypořádat. Je to i váš případ a hledáte způsob, jak spolehlivě odstranit graffiti? Máme pro vás efektivní řešení. Respektive ho má pražská firma ARS AXIOM REAL s.r.o., která se dlouhodobě zabývá odstraňováním graffiti a aplikacemi ochranných antigraffiti nátěrů, čištění fasád a dalších povrchů. Firemní filosofií je rychlost, kvalita a dostupná cena.

Odstranění graffiti svépomocí? Většinou se nepovede

Zkušení pracovníci z ARS AXIOM REAL tvrdí, že spousta postižených vlastníků nejprve zkouší odstranění graffiti svépomocí. Jenomže přemalování fasády nátěrem obvykle k ničemu nevede. Barva ze spreje se dostává hlouběji do struktury materiálu a i po přemalování prosvítá. tagy ARS AXIOM REAL disponuje špičkovou výbavou a bohatými zkušenostmi. Pomocí odstraňovačů efektivně zmizí nejen graffiti, ale také stopy po fixech či zbytky lepidla. A to nejen z fasády, ale i jiných povrchů. Vždy ve stoprocentní kvalitě a bez porušení povrchu. Pokud se pracovníkům přeci jen nepodaří povrch dokonale vyčistit, zákazník neplatí ani korunu.

Antigraffiti nátěr – spolehlivá ochrana před dalšími útoky vandalů

Graffiti je pryč, ale co když se sprejer vrátí na místo činu? V tomto ohledu je bezkonkurenčním řešením ochranný antigraffiti nátěr, na který ARS AXIOM REAL poskytuje až šestiletou záruku s následným servisem po dobu až tří let zdarma. Podstatou antigraffiti nátěru je vytvoření ochranné vrstvy, která graffiti nepropustí do podkladu. Odstranění je díky tomu velmi rychle a další výhoda spočívá v tom, že se daný povrch nešpiní. Další zajímavé informace o odstraňování graffiti, antigraffiti nátěrech a službách firmy ARS AXIOM REAL najdete na www.graffiti.cz. Tip na závěr: Přečtěte si zajímavý článek na téma "je graffiti umění, nebo vandalismus".

Publikováno: 02. 02. 2016 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Čistící služby

Autor: Alena Procházková