Projekty

Ke spokojenému soužití patří i správný výběr bydlení

Rezidence Sochorova

Developerský projekt Rezidence Sochorova určený především pro rodiny s dětmi se nachází v oblíbené lokalitě městské části Brno Žabovřesky. I. etapa výstavby 60 bytových jednotek byla dokončena v 08/2013. Dokončení II. etapy výstavby 92 bytových jednotek je naplánováno na 1/2015. Rezidence Sochorova se skládá ze 6 nízkopodlažních domů s garážemi a garážovými stáními. fotografie44_min

Luxusně a nadstandardně vybavené bytové jednotky o dispozičním členění 1+kk až 4+kk zahrnují balkón nebo terasu, prostorné komory či sklepní kóje, umožňují vlastní měření spotřeby energií na základě individuálního nastavení ohřevu TUV a vytápění, vyžadují minimální provozní údržbu a zaručují ekologickou a ekonomickou šetrnost.

Moderní bytový komplex s výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností nabízí ve svém okolí odpočinkovou zónu, vnitroblok se zelení, vodní plochu, lavičky a herní prvky pro děti.

Sluneční věž

Developerský projekt Sun Tower nebo-li Sluneční věž vhodný pro páry i rodiny s dětmi ztělesňující novodobou architekturu a návrhářství se nachází v oblíbené lokalitě městské části Praha Karlín. Představuje moderní výškovou budovou o 22 podlažích s 30 apartmány a disponuje 2 osobními výtahy, 51 garážovými stáními a 6 parkovacími místy před domem. d31c421132644b148cbf9f52d76458a8

Luxusně a nadstandardně vybavené apartmány s celoplošným prosklením s hliníkovými slunolamy o dispozičním členění 2+kk až 5+kk zahrnují velké terasy s bezkonkurenčním panoramatickým výhledem na Prahu a sklepní kóje. Ve společných prostorách objektu se nachází Finská a infra sauna a celý objekt je vybaven kamerovým systémem.

Moderní objekt Sluneční věž s výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností nabízí ve svém okolí dostatek zeleně, rozsáhlou síť cyklostezek a mnoho relaxace a odpočinku v blízkém parku Vítkov se zázemím i pro děti.

Bydlení Jinočany

Developerský projekt Bydlení Jinočany vhodný především pro rodiny s dětmi podléhající novodobému architektonickému stavitelství se nachází v obci Jinočany nedaleko Prahy, a to např. 5 minut od obchodního centra Zličín. Obytný komplex Bydlení Jinočany se skládá ze 16 moderních rodinných domů a 1 třípodlažního bytového domu s 20 bytovými jednotkami a podzemními garážovými stáními včetně předzahrádky. 6789bfda6af54f249e4a36677a184577

Luxusně a nadstandardně vybavené rodinné domy o dispozičním členění 4+kk a 5+kk zahrnují mimo jiné dřevěná euro okna, podlahové vytápění a garáž a jsou obklopeny prostornou a oplocenou zahradou.
Luxusně a nadstandardně vybavené bytové jednotky o dispozičním členění 1+kk až 3+kk zahrnují balkón nebo prostornou terasu.

Obytný komplex Bydlení Jinočany s výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností nabízí ve svém okolí dostatek zeleně, přírodní koupání a rozsáhlou síť cyklostezek, jež Vás dovedou např. na hrad Karlštejn nebo k přírodnímu lomu Velká Amerika.

Napište komentář