Koupelnový nábytek

K tomu, abychom dobře využili prostor, který nám koupelna poskytuje, slouží koupelnový nábytek. Mezi ten nejčastější řadíme umyvadlo se skříňkou. Díky nábytku působí místnost zabydleně a harmonicky. I do té nejmenší koupelny se najdou vhodné kousky, které budou jak pěkné, tak zároveň praktické. Ukládáme zde ručníky, čisticí prostředky, hygienické a kosmetické potřeby. K zařízení koupelny dále patří i doplňky jako zrcadla, háčky na ručníky, koš na prádlo a další nezbytnosti.

Praktický nábytek, který odolá vlhkosti

Do koupelny nemůžeme umístit jen tak nějaké zařízení. Musí být odolné a pro toto prostředí určené. V koupelně je vysoká vlhkost, voda, pára a měnící se teploty, proto musí mít materiál voděodolnou úpravu. Pak se nemusíme bát ani dřeva, pokud je správně ošetřeno. Samozřejmě každý nábytek je třeba řádně osušit, pokud se na něj dostane voda. Vhodné kousky najdete v nabídce stavební společnosti M&K. Hledí se i na funkčnost. Skvělý je nábytek na nastavitelných nožičkách nebo závěsný, pod kterým se bude dobře udržovat čistota.

Bohatý výběr u M&K

Nábytek do koupelny je k dostání v mnoha provedeních, rozměrech, materiálech i barvách. U prodejce M&K najdete i dvojumyvadlo se skřínkou, které je praktické pro početnější rodinu. Výběr vám usnadní nábytkové sety, které se skládají například umyvadla se skříňkou, zrcadla nebo zrcadlové skříňky, poličky, nízké skříňky, závěsné skříňky nebo vyšší skříňky, do které lze umístit například koš na prádlo. Tyto sety bývají i za příjemnou akční cenu a všechny kousky k sobě vkusně ladí.

Nezapomeňte na zrcadlo

Nedílnou součástí koupelny bývá zrcadlo, ať už velké nebo menší. Jeho součástí může být odkládací polička, praktické jsou zrcadlové skříňky s poličkami a zásuvkami. Vybaveny bývají i osvětlením a elektrickou zásuvkou. Zrcadlo má v koupelně i estetickou funkci, opticky ji totiž zvětšuje a prosvětluje. Ať už stavíte nebo rekonstruujete, u M&K si vyberete ideální nábytek moderního vzhledu pro vaši koupelnu od prověřených značek. Spolehnout se můžete na kvalitu materiálů i provedení.

Publikováno: 29. 07. 2015

Kategorie: Nápady

Autor: Alena Procházková