Plachtové haly Mobidock pro každý podnik

Taková je základní vlastnost plachtových hal od společnosti Mobidock. K jejich výrobě je použit výlučně materiál z produkce německých a belgických producentů. Ten se vyznačuje vynikající pevností a spolehlivou životností dosahující až 20ti let. Klíčem k dosažení tohoto výsledku je maximální vypnutí plachty, kterého například u top TOP haly dosahujeme pečlivou konstrukcí celého systému opláštění. Proto jsou naše plachtové haly vysoce spolehlivé i v náročných oblastech a extrémních povětrnostních podmínkách.

Celé roky pevnosti a odolnosti

Pokud je někde plachtová hala umístěna dlouhodobě, není samozřejmě problém výroba nového opláštění - v případě potřeby. V konstrukci lze kombinovat materiál v podobě textilního pláště a trapézového plechu. Například to první na střechu a plech na bocích. Typ plachtových hal TOP je navržen v barevném provedení RAL. Užité materiály mají lakování na obou stranách včetně atestace B1 na redukci hořlavosti DIN 4102. Gramáž opláštění se pohybuje mezi 650 – 1050 g/m2. Není problém zařídit zvláštní grafickou podobu plachtové haly, pokud to budete vyžadovat. Buď po dodání vašich podkladů našemu týmu grafiků, nebo přímo jejich navržení. Provedení bude pak realizováno ručně nebo digitálně přímo na materiálu. podobně jsme zastřešovali například MS ve veslování v Rotterdamu, SP parkuru v Londýně a také výročí konce 1. Světové války v Yper. Výsledkem naší více jak dvacetileté praxe a zkušeností právě s potiskem opláštění plachtových hal je dodávka v nejlepší možné kvalitě provedení. To zahrnuje komplexní návrh, průběžné poradenství a kompletní dodání klientovi kdekoli.

Vysoká kvalita za jednu skvělou cenu

Plachtové haly dnes umí plnohodnotně nahradit kamenné stavby u delších i kratších projektů. Oblíbené jsou hlavně díky rychlému provedení, stabilitě kostry a flexibilitě celé konstrukce. Díky životnosti dosahující i 20ti let a vysoké odolnosti není u mnoha i delších projektů nutno stavět kamennou budovu. Plachtová hala poskytne dostatečné zázemí za zlomek ceny a času stavby, který by padl na jiné způsoby konstrukce.

Pro přehlídku, prezentaci nebo průzkum

Je hodně aktivit, které žádají velký manipulační prostor. Plachtové haly lze využít kupříkladu pro uspořádání tematického tržiště nebo jiné obchodní aktivity. Stejně tak je lzepoužít ke skladování prakticky čehokoli od běžných palet se zbožím až po vozidla nebo i letadla. A pokud třeba vyvíjíte nový technologický postup a potřebujete zázemí pro díly a stroje, je plachtová hala vynikající řešení. Uhelné sklady, zemědělské haly na setbu nebo hangáry pro letadla – tohle všechno tato konstrukce bez problémů zvládne.

Možnosti, přenositelnost svižnost

Podle vašich potřeb pro využití haly vám vytvoří naši technici úplný návrh uzpůsobený zcela na míru. Samozřejmostí je průběžné odborné poradenství. Součástí příprav je i výroba případného potisku – logo firmy či motiv podle přání zákazníka. Samotná stavba plachtové haly zabere obvykle několik dnů, maximálně týdnů. Díky jednoduché montáži i demontáži není problém postavenou halu přemístit.

Zavolejte

V případě potřeby nás můžete kontaktovat přes webový formulář, na telefonu +420 605 797 777 nebo mailovou adresou ljabor@jabor.cz.

Publikováno: 06. 11. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Alena Procházková