Vybavení

Podlahy Vás provází při každém kroku, a proto nepodceňujte jejich pokládku

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy představují přírodní produkt, jež Vás okouzlí originálním designem. Výhodami dřevěných podlah jsou dlouhá životnost, pocit přírody v prostoru, schopnost přijímat a vydávat vlhkost, možnost několika renovací, výborné tepelně-izolační a akustické vlastnosti, snadná údržba, zdravotní nezávadnost a cenová dostupnost.

dřevěná podlaha

dřevěná podlaha

Součástí pokládky dřevěné podlahy jsou i její povrchové úpravy zahrnující tmelení, olejování, voskování, broušení a lakování.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy umí napodobit širokou škálu přírodních materiálů, a proto jsou v posledních letech velmi oblíbené. Výhodami laminátových podlah jsou rychlost pokládky, snadná údržba, odolnost vůči otěru, odolnost vůči UV záření, schopnost rozvádět do okolí tlak i teplo, cenová dostupnost a vhodnost na podlahové vytápění.

laminátová podlaha

laminátová podlaha

Korkové podlahy

Korkové podlahy vzbuzují příjemný a hřejivý pocit při kontaktu bosou nohou. Výhodami korkových podlah jsou výborné tepelně-izolační a akustické vlastnosti, nízká tepelná vodivost, mechanická pevnost a odolnost proti plísním a chemikáliím.

korková podlaha

korková podlaha

PVC podlahy

PVC podlahy nachází uplatnění v místnostech, kde je potřeba dodržovat hygienu. Výhodami PVC podlah jsou mechanická odolnost, snadná údržba, vhodnost i pro podlahové vytápění a cenová dostupnost.

PVC podlaha

PVC podlaha

Podlahy Jupeko

Vysokou kvalitu používaných materiálů na pokládku dřevěných, laminátových, korkových a PVC podlah s odbornou montáží spolehlivých pracovníků Vám nabízí firma Julius Trča s pobočkou v Českých Budějovicích a současně provozující informativní webové stránky podlahy Jupeko.

V nabídce služeb této firmy najdete pokládku těchto podlah:

• dřevěné (masivní dřevěné podlahy, dvouvrstvé dřevěné podlahy – provedení pero/drážka, třívrstvé
dřevěné podlahy se zámkovým spojem, dýhované dřevěné podlahy se zámkovým spojem)
• laminátové (nejrůznější typy dle namáhání)

• korkové (korkové podlahy pro celoplošné lepení, korkové plovoucí podlahy, korkové podlahy
colorcork system)
• PVC podlahy (bytové PVC, homogenní zátěžové PVC, heterogenní zátěžové PVC, antistatické,
antistaticky vodivé PVC, protiskluzné PVC)

Kvalitní podlahy České Budějovice atraktivního vzhledu a moderního designu zútulní každý interiér.

Napište komentář