ABS Bílina - stavba bytového domu Praha Trója

Plánujete stavbu domu? Výběr té nejlepší stavební firmy není jednoduchý. V současnosti na českém trhu funguje mnoho stavebních firem různé kvality. Jen na severu Čech vám své služby nabízí stavební firmy Teplice, stavební firmy Ústí a stavební firma Chomutov. Chcete vědět, která z nich je tou nejlepší? Máme pro vás tip, doporučujeme stavební firmu ABS Bílina, která se mimo jiné podílela i na stavbě bytového domu Praha Trója.

Bytový dům Praha Trója

Bytový dům Praha Trója ABS Bílina dokončila v roce 2014. Jde přitom o realizaci domu dle návrhu ateliéru profesora Ing. arch. Ladislava Lábuse, který vznikl ve spolupráci s Ing. arch. Petrem Cimbulkou. Pětipodlažní dům se čtyřmi bytovými jednotkami byl vytvořen ve funkcionalistickém stylu, na jehož stavbu stavaři použili především přírodní materiály (dřevo, kámen, sklo, přírodní ocel a teracco).

ABS Bílina

Stavební firma ABS Bílina za svou více než dvacetiletou existenci však postavila mnohem více krásných staveb. Z posledních let stojí za zmínku např. oprava administrativní budovy Českých drah a. s. a Viamont a. s. v Ústí nad Labem, kompletní rekonstrukce Hrádku na Letné v Teplicích, stavba a oprava několika průmyslových objektů pro sklárny v Teplicích a Chudeřicích, oprava budov pro Lázně Teplice v Čechách a.s., stavba objektu Ledvického stadionu apod. Firma nabízí stavby na klíč, občanských budov, rodinných domů a bytů všech typů a nebojí se ani realizací v oblasti průmyslových staveb. Kromě samotných stavebních prací se vám ABS Bílina postará i o přípravy a zpracování projektových dokumentací, které dávají základní předpoklad pro úspěšně realizovanou stavbu. Společnost už od svého vzniku vyrábí a přepravuje betonové směsi. Firma se zaměřuje na provádění těchto služeb v oblastech Teplice, Ústí nad Labem a Chomutov. Více informací zjistíte přímo na stránkách společnosti ABS Bílina www.absbilina.cz.  

Publikováno: 07. 06. 2015

Kategorie: Stavba

Autor: Alena Procházková