S odvozem suti pomůže kontejnerová doprava

Přestavba rodinného domu či jakékoliv jiné nemovitosti nese spoustu starostí a povinností. Odstranění suti, doprava stavebního materiálu a stavebních zařízení, převoz zámkové dlažby a dřeva na plot. Výraznou úsporu času a práce zajistí společnost Kontejnerová doprava – Ing. Cetkovský, jejíž portfolio služeb zahrnuje kontejnerovou dopravu, likvidaci a odvoz suti či odpadu. Stačí určit místo a kontejner vám bude přistaven. Firma působí v okolí měst Prostějov, Vyškov a Konice.

Kontejnerová doprava – Ing. Cetkovský

Společnost Kontejnerová doprava – Ing. Cetkovský se pyšní dlouholetou tradicí, přičemž její založení se datuje v roce 2008. Hlavním pilířem nabídky je kontejnerová doprava, nicméně firma se specializuje i na prodej stavebního materiálu, demolici a vyklízení objektů, zemní a stavební práci či ekologickou likvidaci materiálu. Veškeré činnosti zajišťují pravidelně školení odborníci, kteří na poli s nebezpečným odpadem pracují již dlouhá léta.

Kdy přijde kontejnerová doprava vhod?

Nejžádanějšími službami jsou bezpochyby kontejnerová doprava, pronájem kontejnerů a odvoz suti Vyškov a okolí. Kontejnery jsou ideálním řešením při přepravě písku, betonu, lomového kamene a dalšího materiálu. Uplatnění nachází také při přepravě stavebních strojů. Firma Kontejnerová doprava – Ing. Cetkovský vám vyhoví, sháníte-li kvalitní stavební materiál – od písku, až po uhlí. Vedle klasických kontejnerů firma poskytuje uzamykatelné kontejnery a pronájem stavebních buněk Prostějov a okolí. Cena kontejnerů je závislá především na objemu a nosnosti. Pakliže je odpadového materiálu minimum, vystačíte si s nejlevnějším kontejnerem s nosností 3 tuny. Samozřejmostí jsou i velkoobjemové kontejnery, jejichž objem činí 20 metrů krychlových. Kontejnerová doprava – Ing. Cetkovský je významnou profesionální firmu, která v oblasti kontejnerové dopravy působí řadu let.

Publikováno: 19. 08. 2015 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: rekonstrukce

Autor: Alena Procházková