Stěhování bez potíží jen se stěhováním Praha

Česká vás stěhování a trápíte se, co všechno to bude obnášet? Už jen pomyšlení na všechno zařizování, balení a další činnosti způsobují, že vás začne bolet hlava? Pak nezoufejte, protože od toho je tu stěhování Praha a je nejvyšší čas svěřit se do naší péče. A kdo vlastně jsme? Firma profesionálních stěhováků s letitou praxí a zkušenostmi s prakticky jakýmkoli druhém stěhování. Od 1+0 garsonek po velké střešní apartmány, od malých rodinných domků po rozsáhlé vily. Tohle všechno zvládáme dnes a denně. Působíme hlavně v Praze, ale přirozeně také v rámci celé České republiky i v zahraničí.

Začátek konzultací

Ideálním startem hladkého stěhovacího procesu je porada s pracovníkem stěhování Praha přímo na místě, tedy u Vás doma. Náš člověk s Vámi projde podrobně všechny položky, obhlédne si terén a stanoví harmonogram, podrobný postup i cenovou kalkulaci. Ta se odvíjí od použitých vozů, celkového objemu stěhovaných věcí a cílové destinace. Samozřejmostí takové schůzky je zodpovězení všech Vašich případných otázek.

Běžné i zvláštní položky

V rámci oné úvodní konzultace prosím upozorněte stěhování Praha na veškeré možné komplikace. Sem patří hlavně těžká břemena, křehké nebo netypický tvarované věci – zkrátka cokoli co od našich lidí bude vyžadovat zvláštní přístup, či jakoukoli techniku navíc. Jsme samozřejmě vybaveni navijáky, plošinami, rudly, vozíky a dalšími nástroji, ale všechny specifické položky jsou v pohodě tehdy, pokud o nich víme předem. Proto už prosím během úvodní konzultace s naším technikem zmiňte právě takové věci. Je možné, že se něco opomene, ale každý takový případ znamená pro obě strany komplikace navíc.

Ochrana především

Všechno může během stěhování přijít k úhoně, pokud nejsou věci správně obaleny a zajištěny. Abychom jakýmkoli porušením předešli, poskytuje stěhování Praha klientům veškeré obalové materiály – folie, výplně, bublinkové folie – včetně vratných přepravek a krabic všech druhů a velikostí na drobnější věci a další potřeby.

Parkování a přístup

V den samotného stěhování zajistěte prosím dostatek parkovacího i manipulačního prostoru pro vůz. Raději používáme větší vozy, protože dovolují snadnější manipulaci přímo s věcmi uvnitř. Stejně tak je potřeba našim lidem uvolnit a vyklidit všechny přístupové cesty, aby samotný pohyb věcí zevnitř do našich vozů probíhal co nejjednodušeji.

Telefonem nebo mailem

Naše kancelář v Michli je vám na telefonu +420 723 123 100 k dispozici nonstop pro veškeré dotazy, nejasnosti, případně rovnou domluvu bezplatné konzultace s naším pracovníkem přímo u vás. Nebo se ozvěte na mailovou adresu kancelar@stehovanilevnepraha.cz. Náš tým je tu pro vás v každé stěhovací situaci.

Publikováno: 09. 11. 2019

Kategorie: Praktické rady

Autor: Alena Procházková