Terasa sibiřský modřín vás chytne za srdce

Jste rekreologický a relaxační typ člověka? Že vám při čtení cukají koutky a nevíte, co si pod tímto označením lidské poživatelnost a libida představit? Nebojte se, jen to nejlepší. Relaxace a odpočinek už dnes nejsou synonymy lenosti. Moderní člověk si umí užívat a nestydí si udělat pohodlí i v soukromí.

Základem jsou terasová prkna

Pergoly a terasy se staly běžnou součástí našich životů. Na možnost dát si ranní kávu za zvuku zpěvu slavíků nebo večerní drink s pohledem na měsíc, si každý zvykne velmi rychle. Statistiky mluví neúprosně. Kdo jednou zkusí pohodlí vlastního lehátka, papasanu nebo houpačky na vlastní terase, už nikdy se nespokojí pouze s interiérem. Terasy se automaticky staly součástmi našich životů a lidé si je šperkují k dokonalosti. K jejich výstavbě se používají terasová prkna, která mohou být z hlediska materiálu ze dřeva, z dřevoplastu nebo v kombinaci s bambusem.

PROČ dřevoplastová prkna na terasu?

Z pragmatických důvodů jsou velmi oblíbená dřevoplastová prkna na terasu. Jsou odolná vůči hnilobě, UV záření a změně klimatických podmínek, jsou velmi příjemná na dotyk bosou nohou, zachovávají si nejlepší vlastnosti dřeva, nekroutí se, netvoří třísky a jsou bezpečná pro děti i zvířata. Mají vysokou stálost materiálu, tvrdost, chemickou odolnost a mechanickou pevnost. Dostupná jsou v několika barvách a lidé je milují pro jejich bezúdržbovost. Vydrží v teplotách od - 50 °C do 110 °C.

Terasa Sibiřský modřín je COOL

Pro fajnšmekry, kteří nechtějí slevit ze své oblibě ve dřevu, se doporučují terasa Sibiřský modřín. Modřínová podlaha je charakteristická leskem, krásným odstínem stříbrné šedé a nízkým podílem suků. Je tak nejen vizuálně úchvatná, ale také vysoce kvalitní. Je produktem německé precizní výroby VEH TOP Holz Henkel. Sibiřský modřín je skvělou variantou také pro terasy kolem bazénů, zejména pro možnost jeho protiskluzové úpravy. Navíc je nejvhodnějším a nejodolnějším dřevěným materiálem pro chlorovou i slanou vodu. Nepálí na sluníčku jako běžná dlažba, má extrémně vysoký obsah pryskyřice i hustoty dřeva a je nejtěžší jehličnatou dřevinou, díky čemuž má také přirozenou odolnost proti klimatickým vlivům. Vybírejte podle svého gusta a designových možností výrobce. Nezávazná konzultace a návštěva technika je v rámci ČR zcela zdarma. Stačí se objednat na +420 739 971 623.

Publikováno: 05. 02. 2021

Kategorie: Rekonstrukce nemovitostí

Autor: Alena Procházková