Trubkové lešení Praha je výborné i u atypických staveb a terénních nerovností

Lešení je potřeba snad u každé stavby. I když dnešní doba nabízí mnoho různých řešení, například hliníkové věže nebo rámové dílcové lešení, trubkové lešení je klasikou, která má i dnes ve stavebnictví své místo.

Zapůjčení trubkového lešení Praha může být nejvýhodnější možností

Jestliže sháníte vhodné lešení pro vaši stavbu nebo vás čeká rekonstrukce, oslovte firmu Schwank-leseni.cz, která nabízí všechny typy lešení Praha k zapůjčení a má mnohaleté zkušenosti. V nabídce je i pronájem trubkového lešení Praha, to je totiž v mnoha situacích nezastupitelné. Firma lešení přiveze, odborně smontuje, po skončení prací zase demontuje a odveze. Je to velmi pohodlné, a ušetříte si čas i námahu.

V mnoha situacích je trubkové lešení jedinou variantou

Trubkové lešení sice není nejmodernějším typem, je ale léty praxe ozkoušené a dá se použít i tam, kde ostatní typy nestačí. Především dokáže překonat většinu nerovností terénu. Hodí se pro atypické a členité stavby nebo pro opravdu historických objektů. Dá se vystavět do velké výšky a pracovníkům poskytuje dostatek prostoru pro bezpečný pohyb a práci. Proto trubkové lešení patří k nejvyužívanějším pomocným stavebním konstrukcím.

Vysokou hmotnost a zdlouhavější montáž vyváží důležité klady

U trubkového lešení je třeba počítat s časově a technicky náročnější montáží a následnou demontáží než například u rámového nebo žebříkového lešení. Materiál má rovněž poměrně velkou hmotnost. I přes to se ale jeho volba v mnoha případech vyplatí. Navíc trubkové lešení Praha s dovozem i montáží se o vše postará a proto vás tyto nevýhody trápit nemusí. Proškolení pracovníci zvládnou ukotvení i ustavení celé konstrukce bez problémů.

Výstavba lešení se zárukou bezpečnosti

Určitou nevýhodou, ale spíše kosmetickou, je i o něco horší estetický dojem u tohoto druhu lešení. Částečně jej lze eliminovat překrytím konstrukce jemnou síťovinou. Pronájem trubkového lešení Praha vám pomůže vybrat tu nejvhodnější variantu pro vás, navíc zkušení zaměstnanci ručí za bezpečné užívání lešení a jeho provoz.

Publikováno: 14. 11. 2015 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Stavba

Autor: Alena Procházková