Cholupice – ideální kompromis bydlení v Praze

Cholupice, idylická oáza městské části Prahy 12, jsou obklopeny zelení a přírodou. V této lokalitě roste unikátní developerský projekt Domy Praha – Cholupice, který nabídne celkem třináct řadových rodinných domů. Součástí funkčních patrových objektů s nadčasovou architekturou je garáž a prostorná zahrada. Při realizaci moderních budov jsou použity stavební materiály vysoké jakosti, což se reflektuje na exteriérové a interiérové stránce. Domy Cholupice poskytují nadstandardní bydlení, byť na okraji Prahy, ale s perfektní dopravní dostupností. Modřany jsou vzdáleny šest minut automobilem, Jesenice deset minut. Do centra se snadno dostanete během půl hodiny, neboť zde byla vybudována praktická komunikace mezi Modřany a Písnicí. Využít můžete i pravidelné městské dopravy.

Prostorné řadové domy

Developerský projekt, který je pod záštitou společnosti Euro Development, se realizuje ve dvou etapách. První fáze se sedmi řadovými domy bude ukončena na jaře 2016. Patrové domy na prodej Cholupice s dispozicemi 5+kk a celkovou plochou 135 m2 jsou dokonalým východiskem pro početné rodiny. Chloubou nemovitostí je praktické řešení vnitřních prostor a tepelně-izolační vlastnosti. Za objektem se rozprostírá prostranná zahrada o velikosti 250 m2 až 450 m2. Exkluzivní nemovitosti okouzlí především milovníky nadčasového designu a stylové estetiky.

Co nabízí Cholupice?

Na své si přijdou milovníci aktivního odpočinku, neboť okolí je protkané cyklostezkami. Využít můžete jízdy na koni či místního koupaliště. Historicky založení obyvatelé navštíví tamní památky, mezi něž spadá keltské hradiště Závist a Zbraslavský klášter. Oceníte občanskou vybavenost – od mateřské školky a školy, přes nákupní střediska, až po restaurace. Samozřejmostí je pestrý kulturní program, který zajišťují divadla, multikina a zábavní centra. Byty v centru metropole jsou dražší, přestože mají menší obytnou plochu, než rodinné domy za Prahou. Pakliže se chcete oprostit od rušných ulic a dopřát si klid a relaxaci, stačí vyhledat domy na prodej Praha. Preferujete-li moderní novostavby, unikátní developerský projekt je vhodná volba.

Publikováno: 13. 08. 2015

Kategorie: Reality

Autor: Alena Procházková