Malešický háj láká na nové byty. K prodeji zbývá už jen několik posledních!

Pokud hledáte vlastní bydlení a toužíte po atraktivní adrese, určitě je zajímavou možností pořídit si byt přímo v Praze. Budete mít v dosahu veškeré vymoženosti města a zároveň si můžete užívat krátké dojezdové vzdálenosti za prací i za zábavou. Mezi takové lokality patří bezpochyby rezidenční čtvrť Malešický háj, která vám nabídne klidné bydlení v Praze.

Klidná lokalita

Při rozhodnutí o bydlení přímo v Praze dnes nemusíte dělat kompromisy. Dokonce si můžete zvolit klidnou lokalitu, mezi které právě oblast rezidence Malešický háj patří. Budete stranou od městského ruchu, který doma nepotřebujete. Na dohled je Malešický les, také samotná hustota bytů na 5 vybudovaných bytových domů je nízká. Celkově je zde pouze 107 bytů, což zajišťuje vysokou míru soukromí.

Moderní byty

Samotné byty jsou samozřejmě moderní, přesně podle současných standardů, jak si představujeme moderní bydlení. Můžete si vybírat byty od 31 po 139 m2, ale určitě se podívejte na aktuálně dostupné byty, protože zbývá už jen posledních několik bytů k prodeji. Pokud vás zajímá koupě bytu v pražských Malešicích, nahlédněte na stránky projektu a zde se dozvíte více. Stejně tak zde najdete informace o jednotlivých bytech a možnosti jejich zvýhodněného financování. K jednotlivým bytům dle jejich dispozice patří:

- Balkony

- Terasy nebo předzahrádky


Tyto prvky zajišťují propojení interiéru s exteriérem a zapadají celkově do členité architektury zvyšující váš pocit soukromí. Interiéry bytů byly navrženy ve spolupráci s designéry, takže byty jsou krásně prosvětlené a jsou příjemným místem k bydlení.

Samotné byty jsou z hlediska dispozice řešeny různě, najdete zde dokonce velké střešní penthousy, což jsou největší byty s nejvíce pokoji a vlastně nabízejí největší míru soukromí. Jsou zde i mezonetové, tedy dvoupodlažní byty, ale samozřejmě také menší byty za nižší ceny.

Publikováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Reality

Autor: Alena Procházková