Kvalitní betonové a lité podlahy do všech typů prostor

V moderním stavebnictví je vícero možností, jak zrealizovat hrubou podlahu. Existují varianty do domácností, komerčních, průmyslových i administrativních prostor. Každému účelu může vyhovovat trochu jiná podlaha, proto je zapotřebí se poradit s odborníky a nechat realizaci na nich. K hlavním možnostem dnes patří lité anhydritové podlahy a také podlahy betonové. Máte o jeden z těchto typů zájem nebo se stále rozhodujete? Pomůže vám firma Urbanek-bp.cz. Ta se totiž zabývá oběma těmito hlavními tipy podlah a má mnoho let zkušeností. Nechte si precizně zrealizovat podlahu v co nejkratším čase a s vysokou kvalitou. Potěší vás individuální přístup a příznivé ceny, ať už jde o větší nebo malou zakázku. Zajímá vás, jaké jsou vlastnosti těchto dvou typů podlah? Nevít, zda vybrat anhydritové nebo betonové podlahy?

Anhydritové podlahy jsou precizně rovné a s rychlou realizací

Dnes stále oblíbenější lité anhydritové podlahy vynikají především svou výbornou samonivelační schopností. Výsledek je velmi rychle pochozí a téměř dokonale rovný i bez nějakých pracných zásahů. Rovnost je nutná pro kvalitní pokládku finální krytiny. Nepotřebujete stěrkovat a doba celé realizace stavby se zkrátí. Směs se dopravuje na stavbu v domíchávači a hadicemi se dopravuje na místo konečného určení. Tyto podlahy se nehodí do místností s vyšší vlhkostí, ale velmi se hodí pro realizaci podlahového topení.

Betonové podlahy jsou sice tradiční, ale dnes s moderním přístupem

Betonovou podlahu zná asi každý. Ani dnes není tento způsob realizace rozhodně za zenitem. Betonové podlahy jsou klasikou za přijatelnou cenu. Způsob pokládky se samozřejmě časem modernizoval. Suchá betonová směs se domíchává na místě a do objektu čerpá hadicemi. Beton se zahlazuje pro rovnost povrchu, stěrkování už dnes nemusí být nutné. I tyto podlahy jsou vhodné pro podlahové topení.

Publikováno: 02. 10. 2015

Kategorie: Stavba

Autor: Alena Procházková