Žižkov je dobrou příležitostí také pro mladé rodiny

Chcete se usadit? Vybudovat si útulné zázemí, vědět, že se máte po práci kam vracet? Plánujete založit rodinu? Jistě, byt v našem hlavním městě je dobrá volba nejen pro ty, kteří zde v minulosti studovali. Pokud Prahu dobře znáte, víte o jejích kvalitách. Pokud ne, určitě ji rádi poznáte a brzy získáte představu o tom, co by vás mohlo čekat, kdybyste právě zde zapustili kořeny. Kvalitní občanská vybavenost, dopravní dostupnost, spoustu služeb. Trávení volného času na jedničku, ale také školy, ze kterých si mohou vaše děti jednou vybírat, to vše je nutné vzít v potaz.

Praha 3 znamená sázku na osvědčenou jistotu

Rozhodnout se pro naši metropoli znamená řadu pracovních příležitostí, ale také možností seznámení se s novými lidmi. Nové byty Praha 3 jsou symbolem éry, která pro Žižkov teprve přijde. Místo s velmi bohatou historií dostane zajímavý kabát, vyroste zde (nejen) velké obchodní centrum, ale i řada dalších staveb. Žižkovské obyvatele tedy čeká atraktivní budoucnost a tato čtvrť v sobě ponese i odkaz slavné minulosti. Vyberete si 1+kk nebo byste raději koupili čtyřpokojový byt? Plány na velkou rodinu nebo naopak pohodový život ve dvou, záleží na vás! Pokud chcete realizovat svou touhu po pěstování růží na předzahrádce, možnosti jsou otevřené. Posedět s kávou na malé lodžii? Jistě, i to můžete už brzy plánovat!

Moderní bydlení v prostředí plném zeleně

Užít si život, ale také nezapomínat na relaxaci v prostředí, které nabízí ojedinělý klid. I tohle je možné najít právě v Praze! Park Židovské pece a další veřejná zeleň, ale také blízkost MHD. Sportoviště, čerpací stanice, školky a školy, markety, to vše bude připraveno v docházkové vzdálenosti. Prodej bytů v Praze na Žižkově je v plném proudu, ale ještě stále zbývá dostatek volných variant. Bude některá z nich právě ta vaše?

Publikováno: 25. 09. 2021

Kategorie: Reality

Autor: Alena Procházková