Zámečníci a sklenáři ze ZTS vám vytrhnou trn z paty

Jsou profese, bez kterých bychom se obešli jen těžko. Skvělým příkladem je sklenář a zámečník. V životě každého z nás čas od času nastane krizová situace, kterou je třeba okamžitě vyřešit. Pokud jste z Prahy a blízkého okolí, můžete se kdykoliv obrátit na Záchrannou technickou službu (ZTS). Kvalifikovaní technici vám hodí záchranný kruh vždy, když to budete nejvíce potřebovat. Prozradíme vám, kdy se vyplatí volat zámečníky a sklenáře.

Zabouchnuté dveře? Pro zámečníka žádný problémem...

Stres je jedním z největších nepřátel člověka. Pokud jste měli naspěch a z roztržitosti si zabouchli klíče, nesnažte se přes vchodové dveře dostat svépomocí. Hrubou silou docílíte toho, že zámek nebo dokonce celé dveře nevratně poškodíte. Přivolaný zámečník škody naopak minimalizuje. Zámečníci ze ZTS denně řeší zabouchnuté dveře od bytů i automobilů, zalomené klíče v zámcích či jinak poškozené dveře a vložky. Poradí si i se zaseknutým či zabouchnutým zámkem od trezoru. Na místo se dostaví bezprostředně po zavolání. Byt, dům či auto pro vás zpřístupní za předpokladu, že se prokážete jako právoplatný majitel či nájemník, případně za asistence PČR. V rámci nehavarijních služeb můžete využít zabezpečení objektu (montáže mříží a bezpečnostních dveří), bezpečnostní nátěry, řezání plamenem, svařování a další služby.

Co s rozbitým oknem? Přivolejte sklenáře!

Vysklili jste okno či výplň od vstupních dveří? Nic, s čím by si neporadil přivolaný sklenář. Profíci ze ZTS mají k dispozici mobilní dílnu, takže jsou schopni realizovat méně náročné opravy přímo na místě. V případě potřeby dorazí společně se zámečníkem. Sklenáři provádí veškeré sklenářské práce. Mimo jiné také instalaci bezpečnostních skel/dvojskel apod.

Se ZTS víte, koho si zvete domů

Pracovníci ZTS jsou profesionálové s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Pracují rychle, efektivně a spolehlivě. Mají čistý trestní rejstřík, prochází psychologickými testy a při práci je eviduje systém adresného vysílání techniků. Kontaktní údaje najdete na www.zts.cz.

Publikováno: 26. 01. 2016

Kategorie: Řemeslné činnosti

Autor: Alena Procházková

Tagy: sklenáři | zámečníci