BRANO: Špičková zavírací technika světového jména

Sháníte kvalitní a naprosto spolehlivé zavírače dveří? Většině lidí se okamžitě vybaví značka BRANO a nesmrtelný slogan, který se nesmazatelně vryl do paměti minulých generací. „BRANO zavírá samo“ vystihuje zavírače světového věhlasu naprosto dokonale. U nás seženete zavírače u některého z autorizovaných zástupců. Zajímají vás podrobnosti? Máte je mít! O kvalitě zavírací a zvedací techniky BRANO nemůže být pochyb. Vždyť označení „BRANO“ se běžně používá i v souvislosti s konkurenčními výrobky. BRANO se jednoduše stal ekvivalentem pro zavírače. Možná vás překvapí, že první zavírače byly vyrobeny již v roce 1909, byť pod značkou B.K.S. Legendární značka BRANO vznikla v roce 1934.

Se zavírací a zvedací technikou vám pomůže MERKURIA ARTES

K autorizovaným prodejcům patří společnost MERKURIA ARTES, která se v oboru pohybuje od roku 1991. Zabývá se maloobchodním a velkoobchodním prodejem a zároveň zajišťuje komplexní servisní služby a revize. Společnost MERKURIA ARTES spolupracuje také s dodavateli techniky značek Nilfisk-ALTO, VIKING, STIHL a dalšími. V nabídce najdete také dřezy FRANKE, samouzavírací ventily a výpustě SILFRA, vodovodní baterie PAFFONI a SENZOR a další originální produkty od renomovaných dodavatelů.

Co najdete v nabídce produktů?

Co se týče zavírací a zvedací techniky, nabídka čítá zavírače dveří BRANO, lanové zvedáky a navijáky, hřebenové zvedáky, mechanické klíny, závěsná zařízení, upínací popruhy, kladky a kladkostroje, řetězy pro zvedací techniku a další. Sortiment si můžete prohlédnout online v e-shopu www.branocentrum.cz nebo osobně v kamenné prodejně v Hradci Králové. MERKURIA ARTES vám vyhoví i v případě speciálních požadavků - nabízí modifikaci zvedací techniky na míru. Další informace najdete na výše uvedeném webu.

Publikováno: 21. 12. 2015

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Alena Procházková

Tagy: brano