Chcete bydlet do 90 dní? Pořiďte si montovaný dům!

Je to k nevíře, ale moderní technologie skutečně umožňují stavbu domu za pouhé tři měsíce. Nejedná se o klasickou zděnou stavbu, ale o dřevostavby na klíčmontované domy ze dřeva, které jsou podobné stavebnicím. S dalšími výhodami vás seznámíme v tomto článku. Zdá se, že i Češi postupně přichází dřevostavbám na chuť. Prozatím jich sice není tolik jako zděných staveb, ale s ohledem na rostoucí zájem je zřejmé, že v budoucích letech vyroste montovaných dřevěných domů spousta. Pokud tento typ domu projevíte zájem, nepodceňujte výběr stavební firmy a obraťte se na subjekt, který má s realizací dostatek zkušeností. Za zmínku stojí firma J.Group, která používá propracovaný systém výstavby využívaný ve Skandinávii, severní Americe, Německu a Rakousku.

K nerozeznání od zděných domů

Základová deska montovaných domů může být navržena pro potřeby dřevostaveb, ale lze použít i základovou desku pro zděné stavby. Nosné prvky a příčky tvoří Durelis desky, izolaci vysoce kvalitní polyuretan. Stavební firma používá pro ošetření venkovní strany lepidlo, perlinku a omítku, případně jiný obklad, který si zákazník sám vybere. Jakmile jsou omítky a vnitřní práce dokončeny, dřevostavba není na první pohled rozpoznatelná od klasické zděné stavby. Rozdíl lze zjistit jen po poklepání na stěnu. Ta je velmi pevná, kompaktní a plně odpovídá vysokým nárokům moderního bydlení.

Krásný dům kolem milionu? Žádný problém!

Pro montované domy nehovoří jen rychlá výstavba, ale také příznivá cena. Například tento Bungalow 14 s dispozicemi jako 3+1 můžete mít již za milion dvě stě tisíc korun, a to včetně projektu, základové desky a 15 % DPH. Příprava materiálu trvá měsíc, realizace další tři měsíce. Někteří lidé si montované domy staví svépomocí. Součástí stavebnice je projektová dokumentace, montážní návod a samozřejmě i potřebný materiál. Pod taktovkou zkušených stavebníků z J.Group však stavba logicky trvá kratší dobu. Chcete-li se o montovaných dřevostavbách dozvědět více, pokračujte na www.jgroup.cz.

Publikováno: 19. 03. 2016

Kategorie: Stavba

Autor: Alena Procházková