Ježíšek pro paní domu: Lepší úklid pod stromeček

Ne, nešálí vás zrak. Dárek, který letos nenechá nikoho na pochybách a bez emocí. Lepší úklid pod stromeček je prezentem, který má hospodyňce pomáhat s péčí o domácnost, rozhodně neslouží jako kritika, že je doma uklizeno málo nebo špatně. Má ulevit jejím rukám a ušetřit čas i energie, jež může paní domu strávit mnohem příjemněji, než doposud. Aby se úmysl neminul účinkem, bude dobré sjednat si voucher na služby pravidelné dlouhodobějšího charakteru. Takový dárek se stane Ježíškem k nezaplacení a manželky i milenky vás za něj budou milovat.

Úsměv na tváři každé ženy

Představy nemuset trávit víkendy s mopem a vysavačem v ruce vykouzlí úsměv na tváři každé ženě. Zatímco doposud musela přes víkend dohánět úklidové resty z celého týdně, teď za ni vezme „domácí šichtu“ úklidová firma. Ta disponuje vyškolenými pracovníky a nezalekne si žádného specifického přání, co se pořádku týče. Úklidové služby Praha k vám mohou docházet pravidelně jednou nebo vícekrát týdně a převzít na svá bedra běžný udržovací úklid, jako je utírání prachu, luxování nebo mytí podlah. Jednou za čas je ale třeba zaměřit se na povrchy důkladněji a kromě voskování nebo leštění se vrhnout i na mytí oken nebo do úklidu po malování a řemeslnících.

Doma i v práci

Lepší úklid s r.o. se nezalekne ani úklidu kanceláří a komerčních prostor. Jste-li spokojeni doma, proč si nezabezpečit perfektní úklidový servis i v zaměstnání a nepracovat v útulném a čistém prostředí? Ne vždy je to samozřejmostí, protože kmenoví zaměstnanci z řad uklízeček nebývají pro stoprocentní výkon příliš motivování, přestože na daních a odvodech stojí firmu nemalé peníze. Úklid kanceláří Praha se tak může stát Ježíškem, který vám zprostředkuje na vaše doporučení sám zaměstnavatel. Lepší úklid s r.o. je firmou, která působí v oblasti úklidových služeb a správy majetku. Na trhu funguje více než 13 let. Poskytuje garantované úklidové služby odborně vyškolenými pracovníky. Využívá nejnovějších trendů a technologií v oblasti úklidu, včetně ekologických přípravků, postupů a třídění odpadu.

Služby kdekoliv a kdykoliv

Úklidové služby provádí sedm dní v týdnu, ve dne v noci, dle smluvního ujednání. Neváhejte je kontaktovat na telefonu +420 775 588 335. Rádi vám vytvoří nabídku dle vašeho zadání, potřeb a možností. Od této chvíle se již můžete plnými doušky oddávat adventní atmosféře a hodit všední starosti s pořádkem za hlavu.

Publikováno: 15. 12. 2020

Kategorie: Čistící služby

Autor: Alena Procházková