Stavba

Typové dřevostavby od architektů

NOVAHOME

Společnost NOVAHOME realizuje typové dřevostavby v nízkoenergetickém až pasivním standardu ze stavebního systému NOVATOP za spolupráce individuálního přístupu architektů se zkušenostmi vybraných realizačních firem.

Stavební systém NOVATOP, jež se vyrábí převážně z českých jehličnatých stromů, tvoří velkoformátové komponenty (dřevěné panely) různých rozměrů s možností aplikace na stěny, stropy a střechy.

Z nabídky společnosti NOVAHOME si můžete vybrat 4 rozsahy dodávky typových domů, a to hrubou stavbu domu s kompletní obálkou, stavbu k dokončení, stavbu domu na klíč a kompletní stavbu včetně interiérů a zahradních úprav.

Hrubá stavba domu s kompletní obálkou se realizuje jako kompletně uzavřená a uzamykatelná nosná konstrukce domu s osázenými okny, vstupnými dveřmi, dokončenými fasádami a střechou.

Stavba k dokončení se realizuje jako kompletně uzavřená a uzamykatelná nosná konstrukce domu s osázenými okny, vstupnými dveřmi, dokončenými fasádami a střechou. Uvnitř typového domu jsou provedené příčky s kompletními rozvody elektroinstalací, zdravotnických instalací (vodovod a kanalizace), vzduchotechniky, zabezpečovacího systému a vytápění. Podlahy jsou zatepleny a zality betonem. Zákaznikovi pouze zbývá osadit koncové elektroinstalační přístroje, pořídit vybavení domácnosti a provést povrchové úpravy v domě.

Dřevostavby na klíč se realizují jako kompletní dodávka domu, pouze bez vybavení interiéru (nábytku a kuchyňské linky). Výběr standardních povrchových úprav (obklady, dlažba, interiérové dveře apod.) konzultuje zákazník s architektem.

Proč si nechat postavit typové dřevostavby od NOVAHOME?

Přednostmi typových domů na klíč navrhovaných architekty se zkušenostmi vybraných realizačních firem v nízkoenergetickém až pasivním standardu ze stavebního systému masivních a bezpečných vrstvených celodřevěných konstrukcí splňující přísné ekologické předpisy a zaručující pevnost a stabilitu NOVATOP realizovaných společností NOVAHOME jsou použití kvalitních zdravotně nezávadných stavebních materiálů, výborné tepelně-izolační a akustické vlastnosti, přijatelné vnitřní klima ve všech ročních obdobích, nízké energetické náklady, rychlé realizace staveb, dlouhá životnost, šetrnost k životnímu prostředí, zabudování moderních technologií řízeného větrání, vytápění a elektroinstalace, jež jsou zárukou kvalitního bydlení se zdravým vnitřním prostředím bez plísní, prachu, alergenů i dalších škodlivin a s typovými domy související kvalitně odvedené práce, dlouholeté záruky, garanční prohlídky a pozáruční servis typových dřevostaveb.

Napište komentář