Máte obavy z rekonstrukce vašeho bytu? Oslovte firmu, která vše zařídí za vás

Nastal čas na rekonstrukci vašeho bytu či domu, ale vy se na tuto akci vůbec necítíte připraveni a máte z ní obavy? Pokud nejste domácí kutilové, není se čemu divit. Laik si s rekonstrukcí poradí většinou jen s obtížemi. Ovšem pokud práci svěříte zkušené a kvalitní firmě, která má dostatek pracovníků s bohatou praxí, vše půjde jako „na drátkách“. Ráda vám pomůže firma TOP sadrokarton z Třebčína u Lutína, což je kousek od Olomouce nebo Prostějova.

Vše pro vaši novostavbu i rekonstrukci

Společnost TOP sadrokarton má více než 20 – ti letou praxi ve stavebnictví. Provádí drobné rekonstrukce i velké zakázky prodejních celků. Ať už jste z Olomouce, Přerova, Hranic, Prostějova, Kroměříže a okolí, rádi vám pomohou a poskytnou své služby.

Firma se specializuje na montáž suchých staveb. Vhodné řešení najdou u novostaveb i rekonstrukcí, ať už potřebujete sádrokartonové příčky, podhledy, předsazené stěny nebo šikminy.


Poptávat můžete i malířské práce, obklady, pokládku dlažby nebo zednické práce a zvukovou izolaci. Odborníci z firmy mají zkušenosti s vylepšením akustiky a odhlučnění prostor. I v případě, že potřebujete položit vinylovou podlahu, budete spokojeni. Zde mají s touto prací zkušenosti, vědí, jak vinylové lamely správně položit, jak má být upraven podklad před samotným položením, co je nutné pod lamely umístit, aby podlaha fungovala, jak má, bylo myšleno i na odhlučnění…


Sádrokarton pro rychlé, levné a ekonomické řešení vnitřní výstavby

Použití sádrokartonu má mnohé přednosti. Tento důmyslný materiál zajistí rychlé, levné a ekonomické řešení, hodí se pro mnoho prostorů, je všestranný a univerzální. Hodí se na budování v různých částech domu, a tak je k dostání v různých provedeních s různými vlastnostmi. V TOP sadrokaton vám skvěle poradí, kde jaký použít.


Více na Top-sadrokarton.cz.

Publikováno: 08. 06. 2023 / Aktualizováno: 19. 06. 2023

Kategorie: Stavební materiály

Autor: Daniela Novotná