Kvalitní pracovní oděvy aneb v čem do práce?

Pracujete-li ve výrobě nebo ve zdravotnictví, jistě si uvědomujete, jak moc je kvalitní pracovní oblečení důležité. Protože se v něm pohybujete celé dny, je zapotřebí, aby vydrželo častější praní a náročný provoz, i když máte v záloze mnoho náhradních kousků. Zvláště montérky musí mít vysokou gramáž látky, aby nedocházelo k protržení a odřeninám při práci, a to alespoň 250 g/m2. Kde sehnat poctivé pracovní oděvy za dobrou cenu?

Kde nakupovat?

Kromě kamenných prodejen existují specializované internetové obchody zabývající se prodejem pracovních oděvů, doplňků a ochranných pomůcek na maloobchodní i velkoobchodní úrovni. U větších prodejců dostanete příznivou velkoobchodní cenu za špičkovou kvalitu. Z pohodlí domova tak seženete pracovní oděvy, které si snadno necháte ušít přímo na míru, stačí kontaktovat zákaznické oddělení a objednat si zboží buď telefonicky, nebo prostřednictvím webového formuláře. Kompletní oděv pro zdravotní sestru, který musí být pohodlný a zároveň funkční, vás bude stát nejméně 1000 Kč včetně náhradního oblečení. Cena však ne vždy jde ruku v ruce s kvalitou, v některých obchodech naleznete jedinou halenu za 600 Kč, což je přemrštěná cena. Čtěte pozorně materiálové složení, zaměřujte se na vyšší gramáž výrobku a způsob údržby oděvu.

Oděvy pro sestřičky i kominíky

Zákazníky ověřený internetový obchod a kamennou prodejnu s pracovními oděvy a ochrannými pracovními prostředky naleznete pod názvem Celar ve městě Letohrad v Pardubickém kraji. Celar má vlastní sklad a zajišťuje vlastní dopravu, na kterou je tak větší spolehnutí. Nabízí kompletní vybavení pro lékaře, zdravotní sestry, kuchaře, opraváře, zedníky, kominíky a další pracovníky ve stavebnictví, průmyslu i obchodu. V eshopu i kamenné prodejně poskytují zboží z kvalitních látek od špičkových českých výrobců, kteří šijí oděvy v konfekčních velikostech, ale i na míru podle konkrétních požadavků zákazníků. Na přání lze také oblečení zhotovit s logem vaší firmy. Velkým pozitivem jsou hlavně příznivé ceny, které mile překvapí.

Publikováno: 01. 02. 2017

Kategorie: Praktické rady

Autor: Alena Procházková