Zabezpečení staveb

Jak efektivně zabezpečit majetek proti násilnému vniknutí?

NEXT bezpečnostní dveře

Společnost NEXT spol. s r.o. se zabývá prodejem bezpečnostních a protipožárních dveří 3. a 4. bezpečnostní třídy. Jejich nabízené bezpečnostní vchodové dveře oplývají vysokou kvalitou, bezpečností, požární odolností, tepelně-izolačními a akustickými vlastnostmi, průvzdušností, vodotěsností, kouřotěsností, odolností proti zatížení větrem a neprůstřelností.

Z jakých materiálů se skládají bezpečnostní dveře?

Bezpečnostní dveře se skládají z ocelové (chemické) kotvy, betonové výplně zárubně, bezpečnostní zárubně, obložky zárubně s těsněním, zvukové a tepelné izolace, ocelového skeletu, oboustranného pancéřování, bezpečnostních pantů s ložiskem, dvojitých zamykacích bodů, nerezových hran, automatických zamykacích bodů, rozvorového systému, těsnící lišty, dřevěných hranolů umožňujících zkrácení dveří a prahu s integrovaným těsněním.

Zárubně bezpečnostních dveří jsou pevně spojeny s bezpečnostními kotvami, jež jsou uchyceny ke zdi a poskytují maximální ochranu proti roztažení a vysazení dveří.

Bezpečnostní dveře jsou dostupné v několika povrchových úpravách (dýha, laminát, masivní dřevo) a barevných provedeních. Dýhované desky se dodávají v hladkém provedení, barvené mořením či lakované na 6 základních barev a jsou vhodné pro použití v interiéru. Laminované desky jsou vyráběny z kvalitní MDF ve 4 základních odstínech a jsou vhodné pro použití v interiéru. Desky z umělého povrchu (H-DEX) jsou dodávány v barvě bílá, třešeň tmavá a světlá, hruška, javor, dub, dub tmavý, mahagon světlý a tmavý, macassar, teak a zebrano a jsou vhodné pro použití v exteriéru.

Jaké příslušenství lze k bezpečnostním dveří dokoupit?

K bezpečnostním dveřím lze dokoupit zcela nenápadné přídavné pancéřové dveře, jež se montují na vnitřní stranu bezpečnostních dveří, bezpečnostní dveřní kování, zámek umožňující minimálně patnáctibodové uzamykání s cylindrickou bezpečnostní vložkou, jež zabraňuje v odvrtání, vyhmatání planžetou, vylomení a jinému násilnému vniknutí do objektů, dále bezpečnostní kukátko, řetízky apod.

K vložkám bezpečnostních dveří jsou poskytovány bezpečnostní klíče, při jejichž přidělání duplikátu je nutné předložit originální klíče a bezpečnostní kartu.

Napište komentář