Projekty

Rezidence Sochorova představuje vysoký standard bydlení za nízké ceny

Hledáte klidnou a příjemnou lokalitu k bydlení pro svou rodinu v Jihomoravském kraji nebo jste Brňáci a ke spokojenému žití Vám již pouze chybí zvolit moderní nízkoenergetický objekt nabízející novodobé stavební technologie, špičkovou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost?

stažený soubor

Výstavbou nízkoenergetických bytových domů a moderních bytových komplexů se v Brně zabývá profesionální developerská společnost AVRIOINVEST, a.s. Jejich realizovanými projekty jsou Green resort – rezidenční bydlení Brno, Sochorova resort – bytový dům Brno Žabovřesky a Avriopoint – administrativní budova. Nejaktuálnějším projektem je bytový dům Rezidence Sochorova.

Rezidence Sochorova

Developerský projekt Rezidence Sochorova určený především pro rodiny s dětmi a zahrnující 6 nízkopodlažních bytových domů s garážemi a garážovými stáními se nachází v oblíbené lokalitě městské části Brno Žabovřesky. I. etapa výstavby 60 bytových jednotek byla realizována od 5/2012 – 07/2013. II. etapa výstavby 92 bytových jednotek byla započata v 10/2013 a její dokončení je naplánováno na 1/2015. 7cd426afa46a4efe89c25b9536d0c59b

V okolí bytového komplexu najdete odpočinkovou zónu, vnitroblok se zelení, vodní plochu, lavičky a herní prvky.

Byty Rezidence Sochorova umožňují vlastní regulaci TUV a vytápění, vyžadují minimální provozní údržbu a zaručují ekologickou a ekonomickou šetrnost.

Cena volných luxusních a nadstandardně vybavených bytů, jejichž součástí jsou balkony či terasy, prostorné komory a sklepní kóje, moderního bytového komplexu Rezidence Sochorova s dispozičním členěním 1+kk až 4+kk a velikosti bytů od 32,59m² do 129,49m² se dle ceníku bytů Sochorova pohybuje od 1.721.000,-Kč do 4.272.000,-Kč.

Chcete-li se dovědět více informací o tomto developerském projektu, tak Vám doporučuji shlédnout informativní webové stránky Rezidence Sochorova.

Napište komentář