Moderní bydlení v Praze? Finep jich pro vás postavil hned několik

Developerská společnost Finep je v oblasti výstavby projektů na území hlavního města a jeho blízkém okolí jednou z nejzkušenějších a nejstabilnějších společností. Tento fakt dokazuje nejen dlouholeté působení na trhu, ale především výsledky. Všechny projekty této společnosti se téměř okamžitě setkávají s vysokou oblibou. Mnohdy ještě před samotným dokončením projektu. Projekty Finep najdeme po celé Praze. Ty nejvýznamnější si nyní ve zkratce představíme. Britská čtvrť jasně vévodí Projekt Britská Čtvrť se řadí k nejúspěšnějším projektům Finep za celou dobu jejího působení na trhu. Jedná se o projekt na Praze 5 ve čtvrtích pražských Stodůlek. V současnosti je ve fázi výstavby šestá etapa tohoto projektu. Již to vypovídá o velké oblibě a ideálních parametrech Britské Čtvrti pro moderní bydlení. Tento projekt sám o sobě vytváří zcela novou tvář této městské části a zájem o byty Britská Čtvrť< je stále vysoký.

Prosek Park nijak nezaostává

Také developerské projekt prosek Park od společnosti Finep v oblibě nijak nezaostává. To může opět potvrdit i počet fází výstavby, který je také na čísle 6 (zatím). Bytový park Prosek se rozkládá v žádané lokalitě Prahy 9. Projekt se opět vyznačuje originálním a moderním pojetím výstavby a interiéry jsou zařízeny podle vyšších standardů vybavení. Celá stavba pak skvěle zapadá do okolí a vytváří tak klidné prostředí, které ovšem disponuje kompletní občanskou vybaveností i dostupností do centra Prahy. O tom, že je městská část Prosek na vzestupu, se můžete více dočíst v tomto článku.

Šestou etapu výstavby nabízí i Harfa Park

A do třetice projekt, který v současnosti nabízí svým rezidentům byty v šesté etapě výstavby od společnosti Finep nese název Harfa Park. Tento projekt se také nachází v lokalitě Prahy 9, konkrétně však nabízí byty Praha Vysočany. Šestá etapa výstavby nabídne moderní dům, který plynule naváže na předcházející etapy. Nově tedy vznikne 119 nových bytů v dispozicích 1+kk až po 4+kk. Jaké další zajímavé projekty po celé Praze developer FINEP staví a plánuje, si můžete prohlédnout v tomto videu:

Publikováno: 08. 05. 2014 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Nezařazené | Projekty

Autor: Alena Procházková