Kopané bazény jako dárek? Proč by ne!

Zatímco ještě před pár lety byly bazény záležitostí horních deseti tisíc, dnes jsou již dostupné prakticky komukoliv. Stačí jen chtít, mít k dispozici vhodný pozemek a v případě, že k tomuto rozhodnutí nemáte dost odvahy a pořád ještě váháte, nechte rozhodnutí, zda ANO, či NE, na členech rodiny. Určitě nebudou proti a vzbudíte u nich projevy nadšení.

Proč chtít zapuštěné plastové bazény?

Pořídit bazén jako dárek pro manžela, manželku nebo své děti je velmi originální a působivé. Chcete oslnit a získat plusové body? Bazén jako překvapení pro vaše blízké nemá obdoby, ani konkurenci. Trendy jsou zejména zapuštěné plastové bazény. Nepůsobí na zahradě rušivým dojmem a naopak zvyšují prestiž a hodnotu vaší nemovitosti.

Kopané bazény nemají konkurenci

Kopané bazény do země jsou vyrobeny z odolného plastu Polystone® od německé firmy Röchling. Nabízejí tím bezkonkurenční poměr kvality a ceny. Vybírat lze z prototypů ve tvaru kruh, ovál, obdélník. K dispozici jsou klasické rozměry, ale stejně tak je možné bazén vyrobit individuálně na zakázku.

Bazény výroba = punc kvality

Bazény jsou vodotěsné, mají vyztužené schody a jsou odolné proti extrémně nízkým, či vysokým teplotám (-40°C až +150°C) i vůči mechanickému poškození. Bazény výroba jsou koncipovány podle nejpřísnějších současných norem, splňují veškeré požadavky EU a mohou se pochlubit certifikací ISO 9001:2015. Životnost všech bazénů je 50 let. Doprava i montáž jsou v rámci celé ČR zdarma. Mezi výhody nákupu přímo od výrobce patří vysoká odolnost vůči mrazům, povětrnostním vlivům i slunečnímu záření, odolnost proti mechanickému poškození, barevná a tvarová stálost, snadná opracovatelnost i svařitelnost a v neposlední řadě i výhodná cena. Neplatíte žádné poplatky navíc a „neživíte“ žádné překupníky ani obchodní distribuční síť. Veškerý prodej probíhá prostřednictvím internetu. Pokud byste si ale chtěli jednotlivé bazény, včetně nezbytného příslušenství, prohlédnout na vlastní oči, můžete tak po předchozí domluvě učinit na provozovně výrobce v Tišicích.

Publikováno: 14. 01. 2021

Kategorie: Bazény

Autor: Alena Procházková