Luxusní byty v usedlosti Šafránka

Přiměli Vás rodinné nebo pracovní důvody změnit trvalé bydliště a vaše kroky povedou do našeho stověžatého hlavního města nebo jeho blízkého okolí? Nezbývá Vám než se poohlédnout po vhodném bydlení pro Vás nebo Vaši rodinu. Praha je celosvětově známým městem, které pro své historické památky a kulturní a sportovní akce navštěvuje stále více a více turistů, kteří svým finančním přínosem umožňují neustálý rozvoj její veřejné infrastruktury. Velmi oblíbenými novostavbami, s kterými se můžete setkat v každé pražské čtvrti jsou nízkoenergetické a ekologicky pasivní luxusní domy.

Láká-li Vás bydlet v Praze v něčem unikátním, luxusním, moderním a ekologickém, tak Vám doporučuji navštívit webové stránky ŠAFRÁNKA luxusní byty v Praze s odkazem na www.usedlost-safranka.cz.

Uzavřený bytový a komerční komplex Šafránka v Praze 6 - Břevnov byl vybudován nadstandardní rekonstrukcí a dostavbou historické viniční usedlosti ze 17. století. Skládá se ze čtyř hlavních objektů a oploceného pozemku s více než 4500 m². Objekty s bytovými jednotkami k prodeji i pronájmu disponují 14 samostatnými byty a nebytovými prostory od 65 do 260 m². Komerční prostory k prodeji i pronájmu o výměře 80 až 120 m² nabízí náležitou reprezentaci a pohodlné zázemí Vaší společnosti.

V areálu jsou pro obyvatele usedlosti a pronajímatele komerčních prostor k dispozici bazén, sauna, dětské hřiště a vinný sklep. Správu areálu zajišťuje správce, jež se mimo jiné stará o údržbu bazénu, sauny a zahrady, zajišťuje úklid odpadků a sněhu, drobné opravy a po dohodě zajistí i úklid bytů, hlídání dětí, dopravní servis, péči o domácí mazlíčky ve vaší nepřítomnosti atd. Zajištěna je i kvalitní ostraha, a to jak prostřednictvím kamerového systému, tak i ochranky či správce.

Nové byty Praha 6, kanceláře a sklady v uzavřeném bytovém a komerčním komplexu Šafránka s dispozicí 2+kk až 7+1 o velikosti 82m² až 207m² s 12 uzavřenými krytými garážemi, 18 parkovacími místy a dalšími místy pro návštěvníky uvnitř komplexu si pořídíte již od 2.990.000,-Kč a cena nepřevyšuje 15.990.000,-Kč včetně DPH.

Nabízené luxusní byty jsou situovány v těsné blízkosti tří špičkových lékařských zařízení Fakultní nemocnice Motol, Nemocnice Na Homolce a Vojenská nemocnice ve Střešovicích, 300 m od budované stanice metra „A“ Motolská nemocnice (dokončení v r. 2014), 10-15 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Praha Ruzyně a 5 km od čtyř velkých obchodně-zábavních center (Butovice, Smíchov, Šestka a Zličín). Přímo pod areálem je stanice autobusů MHD a do 5 minut pěšky jsou i tramvaje 15 a 22. To zaručuje výborné spojení do centra Prahy (autem cca 15 minut, MHD asi 20 až 25 minut). V blízkém okolí bytů jsou i mnohá sportovní a rekreační zařízení (tenis, squash, golf, fitness, bazén, fotbalové hřiště atd.) a velké parky např. Bílá hora a Ladronka (kola, in line brusle, jogging atd.).

Publikováno: 03. 08. 2012

Kategorie: Stavba

Autor: Alena Procházková