Nepodceňujte sílu interiérových dveří. Vyberte si Sapeli!

Pustili jste se do rekonstrukce bydlení a rádi byste z interiéru dostali maximum? V tom případě nepodceňuje výběr interiérových dveří, které by měly splňovat několik zásadních požadavků. Vyžadujte atraktivní design a kvalitu. Vyberte si takové dveře, které budou stoprocentně odpovídat způsobu využití. Prozradíme vám, na co si dát pozor a proč se rozhodnout pro renomovanou značku Sapeli.

Aktuální trendy hovoří pro imitace přírodních materiálů

Pryč z víru velkoměsta, rovnou do harmonického prostředí přírody… Takový únik v určitém slova smyslu nabízí přírodní materiály, jejichž obliba rok od roku stoupá. Trendy se samozřejmě nevyhýbají ani interiérovým dveřím, nicméně není důvod, proč byste měli zanevřít na moderní umělé materiály. Jděte na to chytře a pořiďte si dveře s dekorem imitujícím dřevo. Na první, druhý ani třetí pohled nepoznáte rozdíl. Podstatné je, aby vaše nové dveře umocnily celkový dojem z bydlení. Není nic horšího než nuda a stereotyp. Na trhu je nespočet značek. Najít krásné interiérové dveře nepředstavuje žádný problém. Daleko komplikovanější je hledání vizuálně přitažlivých a zároveň kvalitních výrobků za přijatelnou cenu. Nezapomeňte specifikovat individuální požadavky. Je vašim cílem redukce hluku? Máte doma mazlíčka, který by mohl povrch poškrábat? K mání jsou dveře ve speciálních úpravách. Některé dobře izolují teplo a zvuk, jiné jsou mechanicky odolné nebo se hodí do prostor s vyšší relativní vlhkostí.

Dveře značky Sapeli – investice, která se vrátí i s úroky

Ať už od svých nových dveří vyžadujete cokoliv, vsaďte na značku Sapeli. Zastavte se v prodejně společnosti Interier Servis CB a pokochejte se pohledem na jedinečné dveře na vlastní oči. V největší expozici napříč celým jihočeským krajem si zaručeně vyberete i vy. Dveře české Budějovice vás překvapí ve všech ohledech. V nabídce najdete desítky druhů přírodní dýhy a CPL laminátů. Za pozornost samozřejmě stojí také moderní povrchy. Co takhle imitace kamene nebo vysoký lesk? Nechte si poradit kvalifikovanými zaměstnanci to správné řešení pro váš domov! Katalog dveří si můžete prohlédnout i online na www.interierserviscb.cz.

Publikováno: 13. 12. 2015

Kategorie: Interiér

Autor: Alena Procházková

Tagy: dveře sapeli | interiérové dveře české budějovice