Reality

Pozemky Hamr na Jezeře jsou nyní na prodej

Pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou na přestěhování do klidné lokality, ale stále jste nenašli to „správné“ místo, budete nadšení z projektu Riviéra Hamr. Společnost VELINVEST momentálně zprostředkovává prodej stavebních pozemků, které se nachází jen hodinu od Prahy. Lokalita Podralska je obrovským lákadlem pro každého, kdo touží po klidném bydlení i pro aktivní mladé lidi, kteří milují přírodu.

Projetk Riviéra Hamr na Jezeře patří do kategorie exkluzivních nemovitostí. Krajina Podralska je typická scenérií vápencových skal, borových lesů a meandrů řeky Ploučnice. Krásné prostředí přímo vybízí k procházkám po okolí, cykloturistice nebo vodním sportům na Hamerském jezeře. Příznivci rybaření jistě neodmítnou pozvánku na chytání ryb hned vedle vlastního domu. A milovníci adrenalinu si zase vychutnají waterboarding, canoing nebo jízdu na vodních lyžích.

VELINVEST nabízí 36 kompletně dokončených stavebních pozemků (inženýrské sítě a dopravní infrastruktura jsou hotové) a zájemcům také zprostředkování realizace nízkoenergetického domu. V nabídce je šest typových staveb v různých úrovních provedení. Domy jsou vhodné k celoročnímu bydlení i víkendové relaxaci. Již nyní v Riviéře Hamr stojí dva ukázkové domy, které si můžete kdykoliv prohlédnout. Volba je na vás – na pozemku si samozřejmě můžete postavit dům podle vlastního návrhu.

O kvalitách projektu Riviéra Hamr svědčí i prestižní ocenění Realitní projekt roku 2015 Libereckého kraje. Svůj podíl má také poloha Podralska, které je skvělým výchozím bodem pro výlety do nedalekých Jizerských a Lužických hor. Stejně tak i do blízkého Německa, kde si lze nakoupit např. ve městě Zittau, případně vyrazit za zdejšími historickými pamětihodnostmi.

Chcete-li se o pozemcích Hamr na Jezeře dozvědět bližší informace, zamiřte na www.rivierahamr.cz.

Napište komentář