Sháníte kvalitní měřidla a kalibry levně?

Zabýváte se činností, při které se neobejdete bez profesionálních kalibrů a měřidel? Ať už se výrobou živíte nebo tyto nástroje používáte v rámci svého volného času, jistě moc dobře víte, že jedině s vhodně zvolenými a mimořádně kvalitními pomůckami dosáhnete stoprocentního výsledku. Ale kde profesionální měřidla a kalibry sehnat za výhodou cenu? Obraťte se na společnost Michovský-TOOLS, která se v oboru pohybuje přes 20 let a zajišťuje nejen prodej, ale také profesionální poradenství. S firmou dlouhodobě spolupracují živnostníci, středně velké firmy i velké průmyslové podniky, a to i v zahraničí.

Proč spolupracovat s Michovský-TOOLS?

Michovský-TOOLS sází na kombinaci prvotřídní kvality, špičkovém zákaznickém servisu a příjemných cen. Nástroje jsou před vstupem na trh pečlivě vybírány a do oběhu se dostávají pouze výrobky, které odpovídají vysokým požadavkům ze strany nejnáročnějších klientů. Sortiment čítá široké spektrum měřidel (např. posuvná měřítka, hloubkoměry, mikrometry, úchylkoměry, úhloměry, výškoměry, válečkové měrky, centrifikátory a další) a kalibrů pro všechny typy závitů, a to jak pro vnitřní, tak i pro vnější závity. Michovský-TOOLS si pečlivě vybírá dodavatele a spolupracuje pouze s prověřenými partnery. Většinu produktů drží skladem a garantuje velmi rychlé dodání. Nestane se vám, že budete muset na nástroje čekat!

Pro dílnu i do průmyslové výroby

Zmínili jsme, že Michovský-TOOLS má co nabídnout profesionálům i domácím kutilům. Tomu odpovídá i nabízený sortiment, ve kterém najdete nástroje s prodlouženou životností a s různým měřícím rozsahem. Některé nástroje jsou k mání jak v analogovém, tak v digitálním provedení. Nebudete-li si s výběrem vědět rady, obraťte se přímo na prodejce. Rád vám poskytne další informace a cenné rady ohledně výběru. Více na www.meridla.cz.

Publikováno: 07. 03. 2016

Kategorie: Nářadí

Autor: Alena Procházková