Specialista, který nabízí průmyslová těsnění i kvalitní ložiska

V průmyslovém segmentu mají významné postavení ložiska a průmyslová těsnění. Účelem průmyslového těsnění je zamezit průniku tekutin mezerami mezi jednotlivými díly, a proto je těsnění nenahraditelnou součástí mnoha strojů a zařízení. Nezastupitelnou roli v průmyslu mají ložiska, která existují v mnoha variantách – kuličková, jehlová, válečková a další. V následujících řádcích si prozradíme, kde nakupovat tyto specifické produkty. Průmyslové součástky a ložiska musí zvládat vysoké nároky. Žádoucí je precizní zpracování a prvotřídní kvalita. Spolehlivým dodavatelem průmyslového těsnění a ložisek je firma TECHSEAL s.r.o., která má na českém trhu přední postavení.

Představujeme TECHSEAL s.r.o.

Historie společnosti TECHSEAL se začala psát již v roce 2006. Od svého vzniku se specializuje na výrobu a prodej sortimentu technického zaměření. Zaměstnává profesionály s dlouholetou praxí v technických oborech. Firma provozuje internetový obchod www.techseal.cz, kde si můžete vybrat zboží z bohatého produktového portfolia. Tento specializovaný obchod nabízí průmyslová těsnění, ložiska všeho druhu, gufera, automobilové řemeny a další.

Ložiska

Stěžejním produktem v nabídce firmy TECHSEAL jsou kromě průmyslového těsnění také ložiska. K dostání jsou kuličková, jehlová, upínací, soudečková, kluzná a kuželíková ložiska. Vybrat si můžete z pestré škály průměrů a rozměrů. Samozřejmostí je praktické příslušenství. Nejpoužívanější variantou jsou kuličková ložiska, která se nedají rozebrat a pracují s vysokými otáčkami. Hned za nimi následují jehlová ložiska, která jsou charakteristická konstrukční jednoduchostí. V neposlední řadě se hojně využívají kuželíková ložiska, jež se dále rozdělují na kategorie jedno řada, dvou řada a čtyř řada.

Publikováno: 25. 08. 2015

Kategorie: Vybavení

Autor: Alena Procházková