Zařídit studentský pokoj není snadné. Víme, jak na to!

Miminko příliš prostoru nepotřebuje. Je mu nejlépe v blízkosti rodičů. Menší dítě vyžaduje vlastní hrací koutek. A student? To je „vyšší level“. Jakmile se z vašeho malého dítka stane dospívající člověk, musíte mu zařídit odpovídající zázemí. Puberťáci potřebují vlastní pokoj odpovídající jejich zájmům a aktivitám. Transformace stávajícího dětského pokojíčku však není tak snadná, jak se na první pohled zdá. Chcete-li mít jistotu, že výsledek předčí vaše očekávání (a očekávání vašeho potomka), vezměte si k srdci následující doporučená. Prozradíme vám, jaká je výrobní formulka pro moderní studentské pokoje!

Rozdělte pokoj na zóny

Nevíte si rady? V tom případě si vzpomeňte na svá studentská léta. Pravděpodobně jste svůj volný čas trávili studiem, poslechem hudby, sledováním televize a relací. A přestože se říká, že se doba změnila, opak je pravdou. I dnešní puberťáci potřebují dostatek místa na učení a odpočinek. Z tohoto důvodu rozdělte pokoj na pracovní a relaxační zónu. Středobodem pracovní zóny je dostatečně velký studentský stůl, který pojme počítač, učebnice a spoustu dalších věcí, které musí být vždy po ruce. Vedle stolu umístěte skříňku s úložnými prostory a odpadkový koš. V závislosti na velikosti relaxační zóny zvažte pořízení pohodlné pohovky. Nemusí a nemělo by se jednat o obrovskou sedací soupravu, která zabere polovinu studentského pokoje. Menší kanape však rozhodně přijde vhod!

Šetřete místem, myslete prakticky

Žádná místnost není nafukovací a o pokoji pro studenta to obvykle platí dvojnásob. Máte-li problém s nedostatkem místa, obraťte se na odborníky, kteří vyrábí studentské pokoje na míru. Skvělou volbou je česká firma Nábytek MAX, která nabízí 3D návrhy studenských studentských pokojů zdarma. Nábytek na míru vám umožní maximální využití prostoru a navíc je moderní a elegantní. Zamilujete se do něj vy i váš student!

Publikováno: 13. 05. 2016

Kategorie: Interiér

Autor: Alena Procházková