Chytré světlo s sebou přináší celou řadu atraktivních výhod

Chcete mít přehled nad tím, kolik energie doma spotřebujete? Důvod je jasný, překvapení nad ročním vyúčtováním spotřeby si dnes nikdo nepřeje. Úspornou variantu žárovek má dnes doma každý, kdo by dával přednost modelům z devadesátek? Vydrží málo, spotřebují naopak velkou porci energie. Nebylo by lepší vyměnit je za něco mnohem pokrokovějšího? Dnes už může světlo změnit teplotu barev podle vaší momentální nálady a k dispozici je dokonce i ovládání hlasem. Pohodlí je prvořadé, dnes už není žádný důvod, abyste prošli celý obývací pokoj. Zhasnete totiž světla na dálku, stačí vám k tomu mobilní aplikace.

Dohled nad spotřebou elektřiny je důležitý

V moderní době jsou ceny energií hodně vysoko a nedá se očekávat, že začnou zásadním způsobem klesat. Chytré světlo přináší šestnáct milionů barev a řadu přednastavených barevných schémat. Jinak řečeno, pokud chcete odpočívat, přepnete do teplé bílé, když jde o soustředění a výkon, je potom lepší zapojit studenou bílou. Žárovky už nejsou tématem, které nikoho nezajímá. Právě naopak, moderní osvětlení a přepínání teploty barev je tak snadné! Jde o modely, co se uplatní v dětském pokoji, obýváku nebo kdekoliv jinde. Díky světelnému toku 810 lm dostanete domácího univerzála, který může být naprosto všude a odvede si svou práci bez jediné chyby.

Díky hlasovému ovládání je pohodlí zaručeno

Chytré osvětlení je uživatelsky velmi přívětivé. Dobře si totiž porozumí s hlasovým ovládáním a brzy se přizpůsobí vašim pokynům. Zhasnout, rozsvítit, záleží, co právě chcete. Díky provozní teplotě, která umožní práci i v mrazu, jsou vhodné také do garáží. Životnost až třicet tisíc hodin jasně napovídá, že tyto spotřebiče mohou být u vás doma klidně i několik let. Chcete o tomto zajímavém tématu vědět víc? Nahlédněte na cel-tec.cz!

Publikováno: 08. 08. 2023 / Aktualizováno: 11. 08. 2023

Kategorie: modernizace

Autor: Lenka Rozkošná