Nářadí

Elektrické ruční nářadí pro kutily i profi

Plánujete stavbu rodinného domu či jiného objektu svépomocí nebo se chystáte na rekonstrukci starší stavby? Tak to se určitě nevyhnete šroubování a vrtání do dřeva a kovu, řezání různých materiálů, zpracování sádrokartonu, broušení a odstraňování starých nátěrů či jiným stavebním pracím. Při výkonu těchto činností se neobejdete bez ručního nářadí, elektrického nářadí a mikronářadí. Kvalitní nářadí nachází uplatnění v domácnostech, dílnách kutilů i v dílnách mnoha oborů řemeslných činností.

aku vrtačka a šroubovák MAKITA

aku vrtačka a šroubovák MAKITA

Na jaké druhy nářadí rozdělujeme?

Mezi základní druhy nářadí patří:

• ruční nářadí – ovládá se ručně (lidskou silou) – např. sekera, pila
• mikronářadí – ovládá se ručně (lidskou silou) nebo je poháněno elektricky – např. přímá bruska, mini vrtačka
• elektrické nářadí – je poháněno elektricky – např. el. vrtačka, el. pila, el. bruska
• pneumatické nářadí – ovládá se za pomoci stlačeného vzduchu – např. sbíječka, vrtačka

Nářadí se samostatným pohonem dále dělíme na:

• motorové ( benzínové, elektrické napájené z el. sítě či vlastním zdrojem, tzv. akumulátorové nářadí – např. aku vrtačky, aku šroubováky)
• pneumatické

úhlová bruska NAREX

úhlová bruska NAREX

Dobré-ceny.cz

Kvalitní, značkové a cenově dostupné ruční nářadí pro kutily i profi od předních světových výrobců značek jako jsou Narex, Makita, Metabo, Milwaukee, Konrád, Deca a Gesipa Vám nabízí společnost Moravia Weld s.r.o. s pobočkou v Kroměříži a současně provozující internetový obchod Dobré-ceny.cz s odkazem na www.dobre-ceny.cz. V široké nabídce sortimentu elektrického ručního nářadí najdete aku nářadí, přímé, exentrické a úhlové brusky, drážkovací frézy na zdivo, elektrické pájky, elektrické hoblíky, kombinovaná kladiva, přímočaré, okružní, pokosové, kapovací a stolní pily, sekací kladiva, vrtací kladiva, nabíječky, příklepové a bezpříklepové vrtačky a průmyslové vysavače.

Nabízené ruční elektrické nářadí oplývá výkonným motorem, vysokou životností, snadnou manipulací a v neposlední řadě zvládnutelností práce v náročných podmínkách.

Přednostmi internetového obchodu Dobré-ceny.cz jsou pestrý výběr značkového, kvalitního a cenově dostupného ručního nářadí, dlouholeté zkušenosti v oboru, spolupráce s těmi nejlepšími, profesionální přístup, flexibilita, spolehlivost, záruční i pozáruční servis a při objednávce nad 3.500,-Kč do 50 kg doprava v ČR zdarma.

Napište komentář