Klamovka je spojená s atraktivním výletem do českých dějin

Kdyby byly hodiny dějepisu více interaktivní, děti by se nenudily. Taková je základní premisa mnoha lidí, kteří mluví o školní výuce. Klamovka, kde si užijete interaktivní prohlídku české minulosti, a to nejen v podobě velkého anglického parku, se stává cílovou destinací pro rodinné výlety.

A co byste řekli tomu, kdyby bylo možné se zde usadit trvale? Na investice do realit není nikdy pozdě, něco podobného se zhodnotí až v další generaci. Jinak řečeno, vaši potomci budou nadšení, protože se nebudou muset zabývat hypotékou. Startovací byt po studiích pro ně bude už dlouhou dobu připravený.

Příroda je všude kolem vás

Nejde jen o anglický park po rodině Clam-Gallasů, ale také Husovy sady či Ladronka. Zeleně je totiž na Praze 5 opravdu hodně. Bydlení s výhledem na Klamovku představuje zajímavý tip, o kterém můžete začít přemýšlet. Obchody, příležitosti pro sportování, ale také restaurace nebo lékárny, vše je v docházkové vzdálenosti.

K dispozici jsou také cyklostezky, pro nadšence v sedle je pátá ze čtvrtí našeho hlavního města skutečně ideální destinací. Velkým plusem je také společná zahrada, na které lze trávit volný čas ve společnosti sousedů a pořádat různé zajímavé akce. Proč si touto formou nenajít nové přátele? Podobný scénář se přímo nabízí.


Výběr bytu nelze nijak uspěchat

Jakou dispozici by měl mít váš nový byt? Připraveno je totiž několik různých variant, od 1+kk po čtyřpokojové bydlení, které přijde vhod nejen mladým rodinám. Klamovka nabídne i volbu mezi terasou, lodžií a balkonem, nízkopodlažní zástavba s sebou přináší další velké plus. Budete blíž přírodě, mnohem blíž, než se zdá na první pohled. Historie, která je neodmyslitelně spojená se šlechtickým rodem Clam-Gallasů, je v okolí věčně živá. 

Publikováno: 23. 08. 2023

Kategorie: Reality

Autor: Daniela Novotná