Ke krbu to chce i moderního pomocníka na úklid popela

Do moderní domácnosti se prostě vždy hodí krb, nejenže opravdu hezky vypadá ve vašem obývacím pokoji, ale také příjemně zahřeje během zimních večerů. Praskající plamínky, šálek kávy nebo čaje, kniha a padající vločky za oknem, to je prostě ta správná atmosféra. A pokud si ji chcete užívat třeba každý večer, jistě oceníte i pomocníka, který vám ráno pomůže s popelem. Aby byl krb zase připraven k použití rychle, pohodlně a bez poletujících sazí.

 Vysavač na popel by vám totiž při práci měl nabídnout spolehlivost, komfort a další možná usnadnění, jako je kompaktnost, chytré vychytávky, ale třeba i možnost komfortního využití i mimo zimní sezónu.

Bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2 si spolehlivě, a hlavně bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Nebude vás tak obtěžovat či dráždit žádné poletující smítko. A zároveň si v mžiku poradíte i s hrubšími nečistotami padajících například ze dřeva.

Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak samozřejmě i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Další výhodou je inovativní funkce ReBoost, která po z máčknutí jediného tlačítka odstraňuje popel i prach z filtru a zajišťuje tak trvale vysoký sací výkon. S baterií 18 V vás nebudou obtěžovat žádné kabely a dostanete se přesně kam potřebujete. Díky dlouhé výdrži se stabilním výkonem a možnosti využívání bez elektrických zásuvek je AD 2 navíc skvělým pomocníkem i po letních grilovačkách. A pokud už jste dávno milovníkem Kärcheru, tak už pravděpodobně víte, že baterii hravě využijete i při práci s jinými Kärcher pomocníky.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

Publikováno: 11. 02. 2021

Kategorie: Praktické rady

Autor: Alena Procházková