Kvalitní český nábytek do bytu i kanceláře

Podle tradičního čínského učení feng shui je harmonické prostředí, ve kterém se každodenně pohybujeme, alfou a omegou nerušeného plynutí energie čchi. Jinými slovy jde o to, že se v příjemném prostředí cítíme mnohem lépe. Ať už jde o bydlení nebo kancelář, neměli byste podcenit především větší plochy (podlahy, stropy a stěny), ale ani detaily v podobě vhodně zvolených dekorací. My se zaměříme na nábytek, který má na celkovém dojmu z interiéru lví podíl.

Vydejte se zlatou střední cestou

Trh s nábytkem praská ve švech. Nabídka je obrovská a na své si přijde opravdu každý. Při výběru hraje roli vkus a finanční situace nakupujícího. Na jedné straně stojí velmi levné, ale nepříliš kvalitní zboží. Na opačném konci pak luxusní nábytek, který je často předražený. Vydáte-li se zlatou střední cestou, nebudete litovat. Není důvod zboží přeplácet, nicméně investicí do kvality rozhodně nic nepokazíte. Vyberte si nábytek, který vás uspokojí po designové, funkční i kvalitativní stránce.

Toužíte po kvalitě za přijatelnou cenu?

Váš nový nábytek musí vypadat dobře. Budit reprezentativní dojem a přitom vydržet jako nový co nejdelší dobu. Možná vás to překvapí, ale takové vlastnosti najdete i u českých výrobků. I tuzemští nábytkáři nezůstávají pozadu – sledují trendy a jdou vstříc náročným zákazníkům. Buďme však trochu konkrétnější. Kde seženete kvalitní český nábytek za skvělé ceny? Obraťte se na českobudějovickou firmu K + V Interier s.r.o., která nabízí to nejlepší pro byt i kancelář. Bohatá nabídka čítá sedací soupravy, populární sedací pytle, obývací stěny, dětské, barové a jídelní židle a další sortiment. K + V Interier vám pomůže i se zařizováním kanceláře. Ať už jde o ergonomické kancelářské židle, kovový nábytek, doplňky nebo recepční pulty, budete nadmíru spokojeni. Nedílnou součástí služeb je 3D vizualizace interiéru. Ušetřete čas a starosti nad tím, jak bude finální podoba bytu či kanceláře vypadat – svěřte návrh odborníkům s bohatými zkušenostmi v oboru. Chcete-li se o sortimentu a službách K + V Interier dozvědět více, zamiřte na www.kvi.cz.

Publikováno: 08. 12. 2015 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Interiér

Autor: Alena Procházková